#

Жителів Гостомеля намагались змусити продати свої землі під "суспільні потреби" (ВІДЕО)

28.04.2021 19:15
Жителів Гостомеля намагались змусити продати свої землі під "суспільні потреби" (ВІДЕО)
Фото з мережі інтернет

У селищі Гостомель депутати проголосували за рішення про викуп приватних земельних ділянок по вулиці Свято-Покровській, які нібито мали піти під будівництво малої об’їзної дороги

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ITV".

Жителі вулиці Свято-Покровської отримали повідомлення від селищної ради про те, що повинні продати частини своїх дворів під "суспільні потреби". У повідомленні пояснювалось, що ці землі підуть для будівництва малої об’їзної дороги навколо центру Гостомеля через заплаву річки Ірпінь. Люди були обурені таким рішенням, тому написали колективне звернення до селищного голови і депутатів із вимогою скасувати його.

На щастя, так і сталось. Гостомельські депутати пояснили, що дійсно голосували за будівництво дороги, проте за генпланом вона мала пройти зовсім в іншому місці – за ділянками. Саме тому більшість з сільради стали на бік громади.

Хто і навіщо розіслав повідомлення місцевим жителям про продаж своїх ділянок – невідомо, як і не відоме ім’я автора незаконного рішення. За словами депутатки Гостомельської селищної ради Ольги Смолянчук, такі питання мають вирішуватись після обговорення з місцевими жителями:

Такі питання повинні прийматися в рамках закону і обов’язково обговорюватися з людьми, враховувати їхні побажання, бачення розвитку цієї дороги – тому що вони там проживають.

Нагадаємо, що 21 квітня в одному з будинків на вулиці Вересневій у селищі Гостомель невідомі у формі газовиків від’єднали людей від газопостачання.


Читати "Моя Київщина" у Telegram