#

Зниклу 15-річну дівчину з Вишгорода шукають цілий місяць

02.07.2019 16:30
Зниклу 15-річну дівчину з Вишгорода шукають цілий місяць
Альона Пристінська

Альона Пристінська пішла з дому ще 2 червня, а правоохоронці не можуть встановити її місцезнаходження до цього часу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційну сторінку Розшуку дітей ГУНП в Київській області.

Альона виглядає на 16-17 років, має зріст 168 см, худорлявої статури, обличчя овальне, очі блакитні, волосся чорне, стрижка «боб-каре». На передпліччі лівої руки вище зап’ястя шрами, на гомілці лівої ноги татуювання у вигляді серця. На момент зникнення дівчина була вдягнена в джинси та футболку чорного кольору та темні кросівки бренду «Joma».

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Як стало відомо нашому порталу "Моя Київщина", Альона Пристінська може перебувати у своїх друзів у Києві чи в бабусі, яка проживає в Донецькій області. Крім того, за інформацію правоохоронців дівчина схильна до вживання наркотичних речовин.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дівчини, повідомляти за номером спецлінії поліції "102".

Нагадаємо, що в суботу, 29 червня, між селами Вільна та Юрівка у Києво-Святошинському районі Антоніна Шпир йшла додому через кукурудзяне поле та зникла безвісти.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: