#

Бив та принижував: Наталія Баласинович розповіла про сімейну трагедію, яка мало не знищила політичну кар'єру

16.10.2020 08:00
Бив та принижував: Наталія Баласинович розповіла про сімейну трагедію, яка мало не знищила політичну кар'єру
Наталія Баласинович

Часто на долю людей випадає чимало негараздів, абсолютного різного характеру. Надзвичайно важко, коли  халепи особистого напрямку відбуваються в сім’ї, а потім вилазять за межі дому та псують життя. Про таку подібну історію "Моїй Київщині" розповіла голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович

Варто почати з того, що Наталія Баласинович до того, як зануритися у політичну діяльність, працювала в рекламному бізнесі, попри те, що мала диплом перекладача іспанської та англійської мов. Також захоплювалася літературою та відвідувала майстер-класи з журналістики. В 2009 році в Київському національному університету ім. Т.Шевченка, де здобувала першу освіту, вона  отримала другу спеціальність "Фінанси" і кваліфікацію економіста.

У 2014 році молода та амбітна майбутня голова Васильківської райради очолила виборчий штаб політичної партії БПП на 94 окрузі (Обухівський та Васильківський райони Київської області). З того моменту кар’єра жінки стрімко пішла угору. Для початку Баласинович була обрана у Васильківську районну раду (перший номер за списком БПП), згодом стала першим заступником голови Васильківської РДА, а трішки пізніше - головою Васильківської районної ради. У 2016 році Наталія Баласинович навіть мітила на крісло голови Київської ОДА, але цю посаду обійняв Олександр Горган.

2019 рік став для Баласинович переломним:  її виключили з  списку кандидатів до Верховної Ради від партії "Європейська Солідарність" через скандальне відео, де жінка нецензурно висловлюється щодо працівниці правоохоронних органів. Сама голова Васильківської районної ради прокоментувала дану ситуацію та розповіла, що ті слова були адресовані коханці її чоловіка - Богдана Баласиновича, який передав відео Олександру Дубінському. А останній залив його у мережу Інтернет.

Коли захворіла моя дочка, мій чоловік сказав мені, що він в Канаді, я поїхала в аптеку купити ліки і, проїжджаючи повз одного кафе, я побачила машину свого чоловіка. Я зайшла туди, там був мій чоловік зі своєю коханкою, і, звичайно, у нас був інцидент. Як для будь-якої жінки, для якої найцінніше це сім'я, це шок. Це шоковий емоційний стан. Коли ти бачиш своїми очима, я це абсолютно не очікувала. Потім його секретарка покликала свою подругу, у нас була перепалка, ми обговорювали мою зовнішність, що я негарна, то була моя відповідь їй (про слова на відео), - розповідає Баласинович.

І це при тому, що Баласинович зверталася до правоохоронних організацій ще задовго до 2019 року: страждала від сімейного насилля зі сторони свого чоловіка, який, за словами жінки, бив та принижував її честь та гідність. Зокрема, за інформацією "Моя Київщина" наразі проти її чоловіка відкрито кримінальне провадження №1201700010008541, а відомості про, яке внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 14 вересня 2017 року. Справа в тому, що 13 вересня 2017 року її чоловік наніс тілесні ушкодження, які підтверджуються висновками судово-медичної експертизи, а саме: закриту черепно-мозкову травму – струс головного мозку, множинні синці, садна обох плечей, передпліч, пальців рук, спини, передньої черевної стінки та обох стегон. Ці тілесні ушкодження віднесені до легких, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. Його дії кваліфіковані за частиною 2 Ст.125 Кримінального кодексу України.

Також сталося побиття 10 листопада 2018 року, коли Богдан Баласинович спричинив жінці тілесні ушкоджені, котрі підтверджені судово-медичною експертизою. Тоді була закрита черепно-мозкова травма у вигляді струсу головного мозку. Тобто наразі йому пред'явлено підозру у вчиненні двох побиттів.

У багатьох інтерв’ю жінка розповіла, що саме ця історія з коханкою, стала причиною початку їхнього розлучення. Тоді справа дійшла вже до Верховного суду, однак Наталя заявила, що вагітна, потім у неї стався викидень.

Також жінка неодноразово говорила, що її чоловік абсолютно не допомагає її та дитині, також Баласинович заявила, що після подачі документів на розлучення, чоловік все майно переоформив на свою матір. Окрім того, він говорив, що забере у неї доньку, але найбільше, що обурювало жінку, це те, що він записував їхні сварки на відео.

Коли мій чоловік пішов від мене до своєї секретарки, то сказав: «Я тебе знищу». Можливості у нього є – він радник Віталія Кличка. Він почав мене дискредитувати: замовляти сюжети на «1+1», фабрикувати проти мене кримінальні справи, розказувати, що мене треба позбавити батьківських прав, шахрайським методом уникав розподілу майна, - розповідає жінка у інтерв’ю.

Варто сказати, що 27 червня минулого року прокуратурою міста Києва було заочно оголошено підрозру Наталії Баласинович через побиття конс’єржки та власного чоловіка. Жінка прокоментувала та заявила, що конс’єржку ніхто не бив, але сварка була, бо вона не хотіла пускати її до будинку. А на рахунок побиття чоловіка, то після того як вона спіймала його з коханкою, він її побив. Тоді Баласинович зняла побої, а він зробив те саме й хотів завести проти неї справу, але це йому ніяк не вдавалося.

Наразі Баласинович досі є головою Васильківської районної ради та приділяє доволі багато часу темі домашнього насильства. Відомо, що за її ініціативи було створено комунальний заклад "Центр протидії домашнього насильства" знаходиться в селі Кодаки. Там є все необхідне для проживання жінок із дітьми. У центрі можна перебувати до 3 місяців, де жертвам домашнього насилля надається психологічна та юридична допомога. Центр допомагає влаштувати дітей у садочки чи школи, а дорослим знайти роботу. Баланасинович пояснює: весь цей жах пережила сама і хоче допомогти людям, які опинилися в подібній життєвій ситуації.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка