#

Чим займаються місцеві депутати під час війни: Вишгородська райрада

02.08.2022 08:05
Чим займаються місцеві депутати під час війни: Вишгородська райрада
Що робили депутати Вишгородської райради від початку війни?

Аналіз дій місцевої влади під час складних обставин показує її справжню ефективність та здатність функціонувати попри всі негаразди. Саме тому ми продовжуємо розглядати, як поводилися та чим займалися місцеві депутати від початку війни. Сьогодні у нас на черзі чиновники Вишгородського району

Вишгородський район знаходиться на півночі Київщини та складається із шести територіальних громад: Поліської, Іванківської, Дмитрівської, Вишгородської, Петрівської та Пірнівської. Останні три не зазнали окупації рашистами, але знаходилися під їхніми обстрілами, які принесли чимало лиха.

Сьогодні ми розглянемо чим займалися під час окупації та до сьогодні 42 депутати Вишгородської районної ради від шести різних політичних партій. Однак варто зауважити, що відсутність інформації про певних осіб не означає, що вони нічого не робили. Колектив редакції переконаний, що інформування кожного депутата про діяльність - його обов'язок і вимога сьогодення. А робити це можна як через власні соцмережі, так і через співпрацю з місцевими та регіональними ЗМІ.


"За майбутнє"
  • Марина Ганіцька

Жінка є директоркою Бородянського психоневрологічного інтернату, який у перший місяць війни опинився під окупацією рашистів. Відомо, що вона не залишила заклад, а постійно знаходилася з пацієнтами та всіма можливими способами разом із персоналом, що не виїхав, допомагала їм.

Потім жінка розповіла журналістам, що з початку війни у Бородянці одразу стало небезпечно, згодом її окупували:

Найстрашніше було потім - спецпризначенці-"кадирівці" в’їхали на територію диспансеру. Просто вибили ворота вантажівками, почались обшуки. Мене водили по всій території, заглядали скрізь і говорили, що, якщо знайдуть хоч якусь зброю чи бійців тероборони, нас усіх поріжуть і відправлять Зеленському. У мене забрали всі ключі, відкрили усі сейфи, знищили документи. Нічого не знайшли. Окопались у нас на території, ставили техніку, намети. В них тут була вогнева точка, нас "кадирівці" використовували як живий щит. Звідси стріляли.

Також Ганіцька зауважила, що попри все - їм треба було годувати та обігрівати хворих пацієнтів, де стан останніх почав ускладнюватися без ліків, тепла і нормального харчування.

У соціальних мережах депутатка часто повідомляла як справи в закладі та просила допомогу, а також якнайшвидше евакуювати підопічних. Однак уже 16 березня Ганіцька розповіла, що заклад виїхав з окупації. Також відомо з дописів, що жінка займалася волонтерством, а нині працює над відновленням психоневрологічного інтернату, який, на щастя, не зруйнували росіяни, але вкрали зі закладу чимало речей та іншого.

  • Ігор Биховченко

У соціальних мережах чоловік викладав дописи на підтримку ЗСУ. Повідомлення, які б стосувалися його діяльності - немає, тому важко про щось говорити.

  • Ігор Мадяр

У соціальних мережах депутат виявився доволі активним та постійно звітував про свою волонтерську діяльність.



  • Олег Савенко

Чоловік виклав декілька дописів у соцмережах про війну, але чим займався не написав. Також цього невідомо з інших джерел.

  • Святослав Морозов, Анатолій Потапенко та Сергій Оніс

    На жаль, із відкритих джерел не вдалося знайти інформацію про діяльність депутатів. Також жодних публікацій нема на сторінках у соціальних мережах.


    "Наш край"
    • Вікторія Лемешко

    Депутатка є засновницею та власницею БО "Фонд Віторії Лемешко", який надає допомогу всім, хто цього потребує. У соціальних мережах публікувала активно результати своєї роботи. Також вона не переставала робити добро, попри те, що мала перелом ноги.



    На жаль, не вдалося нічого знайти про діяльність Миколи Урупи та Миколи Горового.


    "Батьківщина"

    У відкритих джерелах не знайшлося інформації про діяльність Василя Прищепи, Геннадія Панамарчука, Володимира Хана та Олександра Дзюби. Їхні соціальні мережі мало пролили світла на ситуацію.


    "Опозиційна платформа - За життя"

    Нині дана партія заборонена в Україні, проте спробуємо розглянути, що робили її представники, які балотувалися від неї.

    • Тетяна Волотовська

    Депутатка має закритий профіль, тому важко сказати, чим вона займалася.

    • Віталій Головач

    Допис його дружини, що був зроблений на початку квітня, дає зрозуміти, що чоловік взяв до рук зброю та нині захищає країну від ворога.


    Нема жодної інформації про Андрія Царьова, Ірину Литовченко, Руслана Пірського та Олексія Жиркова.


    "Слуга народу"
    • Андрій Анісімов

    У соціальних мережах позначений у дописах, які стосуються збору коштів на бронежилети для солдатів. Тому можна робити висновки, що депутат долучається до волонтерської діяльності, проте вважаємо що інформації обмаль, зважаючи на те, що він був свого часу був заступником голови КОДА. 

    • Анна Головаченко

    Після вторгнення росії на територію України почала активно займатися волонтерством. Вона розвозила разом з іншими депутатами продукти харчування, ліки, одяг та інші товари, які були необхідні людям. Про це все та інше звітувалася у соціальних мережах.



    • Ніна Єрьоміна

    Доволі активно вела соціальні мережі. Жінка викладала актуальні дописи та новини. На жаль, більшого про свою діяльність Єрьоміна не вказувала.

    Не вдалося знайти жодної інформації про: Василя Глущенка, Андрія Кондиру, Олену Овчіннікову, Інгу Підкурганну, Ірину Правдиву, Володимира Сердюка, Антона Сорокуна, Леоніда Шморгуна та Сергія Ященка.


    "Європейська Солідарність"
    • Микола Король

    Депутат є директором Вишгородської РК ДЮСШ. Із його дописів зрозуміло, що він причетний до організацій благодійних матчів із футболу на підтримку ЗСУ.




    На жаль закриті акаунти мають Андрій Апаров, Михайло Якимчук та Сергій Горбенко. Тому важко коментувати їхню діяльність. У пресі про них також нема жодної інформації.

    Нічого не знайшлося у відкритих джерелах про Надію Бірюк, Олександру Ростовцеву, Костянтина Кожанова, Оксану Кадун, Дмитра Ликова та Віктора Павленка.

    Читати "Моя Київщина" у Telegram
    Лілія Соколець
    журналістка