#

Добрі справи: що зробив Цікаленко на Київщині

22.10.2020 23:04
Добрі справи: що зробив Цікаленко на Київщині
Юрій Цікаленко

Інформаційний портал «Моя Київщина» розповів про життєвий шлях Юрія Цікаленка - кандидата в депутати облради.

Спочатку трішки розповімо про особу, яка потрапила під наш приціл. Юрій Цікаленко народився в 1976 році в селі Хотів Києво-Святошинського району, там же ходив у місцеву школу. Повну вищу освіту здобув за спеціальністю олімпійський та професійний спорт у Національному університеті фізичного виховання і спорту України. Чимало років попрацював тренером з греко-римської боротьби, а у 2006 році був відзначений званням «Заслужений тренер України». Через рік відкрив власну будівельну компанію «Київспецбуд», що займається зведеннням у Київській області котеджних містечок, спортивно-оздоровчих комплексів та інших об'єктів.

Цікаленко балотувався до Верховної Ради. Перший раз у 2012 році, а другий в 2014, але без результату. Зараз відомо, що він пробує свої сили до лав Київської обласної ради від партії «Наш край». Варто зауважити, що головою даної політсили на Київщині є Анатолій Присяжнюк, який колись був очільником КОДА.

Нині Цікаленко, окрім клопоту з передвиборчими перегонами, є головою громадської організації «Союз православних сил». Він створив це об'єднання у 2013 році, а каталізатором цього стала зустріч з митрополитом Володимиром Сабоданом, нині покійним. Він висловив свою думку, що варто створити щось таке, аби молодь могла розвиватися не тільки духовно, а в інших напрямках.

Таким чином головним напрямом «Союзу православних сил» є будівництво та реставрація храмів, спортивне та духовне виховання молоді, а також соціально-культурне. Сам Цікаленко неодноразово наголошує у всіх своїх промовах, що найголовнішим є духовний розвиток, адже більшість молодих людей цього не розуміють, а він прийшов до цього сам, але з віком. Окрім того, він часто зазначає, що всі біди на шляху певного народу, або окремої персони трапляються через малий духовний розвиток, чи взагалі його відсутність.

Сьогодні Цікаленко разом з настоятелем Української православної церкви Онуфрієм включив у програму організації проведення православної спартакіади, яка налічує в собі більше, ніж десять видів спорту: гімнастика, футбол, волейбол, дзюдо та інші. Голова організації вважає, що це надзвичайно згуртує молодь та дасть зрозуміти, що фізичному розвитку має передувати – духовний. Цікаленко вірить, що молодь, яка буде мати всебічний розвиток та тримати Бога в серці, стане новою опорою для країни й буде рухати її в кращу сторону.

Також організація під керівництвом Цікаленка займається розвитком та допомогою спортивним залам, поза увагою не залишаються лікарні. Відчув допомогу «Союзу православних сил»  і районний центр творчості молоді «Оберіг», що знаходиться в Києво-Святошинському районі. Цікаленко подарував закладу музичний центр, закупив дітям канцелярські набори, а потім допоміг зробити ще одну географічну залу, яка через рік вже приймала дітей. Відомо, що Цікаленко вклав свої сили у спортивну школу в Коцюбинському, де діти через деякий час були забезпеченні комфортним приміщенням для тренувань та змагань.

Таких прикладів можна перерахувати чималу кількість, але головне, щоб вони і далі продовжувалися, адже буде неправильно, якщо Цікаленко таки стане депутатом Київської облради, а всі добрі справи забудуться...

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка