#

Прокурор у кріслі голови Київщини: стало відомо, хто очолить столичний регіон

07.04.2023 14:58
Прокурор у кріслі голови Київщини: стало відомо, хто очолить столичний регіон
Руслан Кравченко

Через два з половиною місяця після звільнення голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулеби влада визначилася з кандидатурою нового очільника Київської області. Як повідомили джерела «Моєї Київщини» в Офісі президентом найближчим часом головою КОДА стане Руслан Кравченко. Пізніше стало відомо про те, що Кабінет Міністрів України погодив призначення Кравченка

Варто зазначити, що Руслан Кравченко наразі є діючим керівником Бучанської окружної прокуратури. Її він очолює з 15 березня 2021 року.

Він нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (23 серпня 2022) «за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку».

Раніше працював у військовій прокуратурі під керівництвом Анатолія Матіоса.

У цьому році Руслан Кравченко брав участь в конкурсі на посаду керівника Національного антикорупційного бюро (НАБУ), але перемогти не зміг.

Одружений на Олені Шкробанець, яка зареєстрована в окупованому Криму. Там у родини Кравченків є квартира площею 89 квадратних метрів. Також на них зареєстрований Mercedes C250 2013 року випуску. Сукупна сума заощаджень станом на 2011 рік становила 53 тисячі доларів.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст