#

Щось новеньке: керівник патрульної поліції Білої Церкви організував незаконне стеження за журналістами?

25.09.2023 08:25
Щось новеньке: керівник патрульної поліції Білої Церкви організував незаконне стеження за журналістами?
В.о. керівника патрульної поліції Олександр Світовий

Біла Церква, яка за часів Януковича стала відомою на всю Україну, як кузня «титушок», схоже, повертає своє реноме. Тільки тепер окрім відвертих місцевих бандитів, про яких наше видання регулярно пише у власних публікаціях, брудними оборудками почали займатися ті, хто мали б ловити криміналітет. Про вкрай дивну діяльність патрульної поліції Білої Церкви читайте в матеріалі «Моєї Київщини»

Як зрозуміти, що поліцейський образився на вас? Дуже просто – це стає зрозуміло, коли у вас починаються проблеми. При чому, проблеми – на рівному місці. У неділю, 24 вересня, стала цікава і дуже показова подія: уже через 15 хвилин після того, як редакційний автомобіль Інформаційного Агентства «Моя Київщина» заїхав до міста Біла Церква, навколо парковки супермаркету немов настирлива муха почала кружляти машина патрульної поліції «Mitsubishi Outlander».

Дивні рухи працівників поліції не могли не звернути на себе увагу. Утім, їх це абсолютно не бентежило. Після ідентифікації журналіста за кермом поліцейські виїхали з парковки та зупинились навпроти виїзду. Після чого одразу зупинили журналіста за абсолютно надуманою причиною: не ввімкнув поворотник. Жодні протести журналіста не діяли на заангажованих патрульних поліцейських, які виписали штраф, машину ж чудом не відправили на штрафмайданчик.

З чого б це така пильність? Як стало відомо журналістам «Моєї Київщини з джерел у керівництві поліції столичного регіону, вищевказані патрульні поліцейські буцімто отримали усну вказівку від керівника білоцерківського батальйону патрульної поліції знайти та покарати журналіста видання «Моя Київщина», яке «дуже багато собі дозволяє, критикуючи їх за корупцію та зловживання».

А факт стеження за журналістом та автомобілем на умовах анонімності підтвердили рядові працівники патрульної поліції, які бачили переписку в робочому чаті патрульної поліції Білої Церкви про заїзд у місто незаконно відстежуваного автомобіля та переслідуваного журналіста.

Нагадаємо, керівником батальйону патрульної поліції Білої Церкви є Василь Коряк, який зараз воює на передовій, а в.о. начальника зараз – Олександр Світовий.

Скажімо прямо – ображатися на наше видання у нього є вагомі причини. Так, ще в травні ми писали про те, що Територіальне управління ДБР, розташоване у місті Києві, розпочало досудове розслідування кримінального правопорушення співробітників батальйону патрульної поліції Білої Церкви. Писали ми і про те, що начальник патрульної поліції Білої Церкви Світовий організував конвеєр по "віджиму" автомобілів у громадян.

З огляду на це Інформаційне Агентство «Моя Київщина» закликає керівництво регіону та правоохоронні органи припинити свавілля патрульних поліцейських Білої Церкви з переслідування журналістів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст