#

Список ОПЗЖ до Київської облради: охоронець Медведчука, помічник Столара та люди Бойка з Льовочкіним

19.10.2020 10:26
Список ОПЗЖ до Київської облради: охоронець Медведчука, помічник Столара та люди Бойка з Льовочкіним
Ксьонзенко, Бойко і Качний

«Моя Київщина» починає аналіз списків партій, які зараз активно намагаються потрапити до Київської облради. Першими ми дослідили персоналії, які йдуть від проросійського об’єднання «Опозиційна платформа – За життя». 

Список ОПЗЖ до обласної ради це такий собі гуляш з невеликої кількості активу часів Партії регіонів, великої кількості людей з групи впливу «газовиків» Бойка-Льовочкіна, які вже багато років мають інтереси у області. Також звернула на себе увагу велика купа людей з обслуговуючого юридичного персоналу тих чи інших функціонерів ОПЗЖ як всеукраїнського рівня, так і місцевого.

Загалом, можна констатувати, що першу скрипку на Київщині грають саме «газовики», тоді як іншому, медведчуківському, крилу ОПЗЖ дісталися лише крихти. За інформацією «Моєї Київщини», вплив на процеси в київському обласному осередку продовжує особисто здійснювати Олександр Качний – нардеп від ОПЗЖ, який цілковито орієнтується на Бойка-Льовочкіна.

1.      Ксьонзенко Валерій

Діючий депутат облради від ОПЗЖ, очолює комісію з питань бюджету та фінансів. Фактично завдяки цій посаді він є одним з найвпливовіших депутатів облради: коли треба, комусь може легко «намалювати» суму з обласного бюджету. Та й себе пан Ксьонзенко не забуває – активно займається будівельним бізнесом. Після переходу Качного до Верховної Ради фактично залишився його представником в обласній владі.

В різні часи був президентом або головою наглядової ради компаній: АБ «БРР», будівельної корпорації «ІБК«Місто», ТОВ «СВМ-буд», ТОВ «Спецвисотмонтаж-СТРОЙ».

Вважається людиною Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна. Але – через Качного, який намагається бути головним у вертикалі. Під час президентських виборів-2019 Ксьонзенко був довіреною особою Бойка.

Є у Ксьонзенка своя вотчина – в Борисполі. Він – колишній секретар Бориспільської міської ради. Балотувався на окрузі №98 (місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району Київської області).

У 2014 році син Ксьонзенка Родіон Ксьонзенко балотувався до Київської міської ради по дев’ятому мажоритарному округу від партії «Нове життя».

2.      Ващішін Тарас

Вкрай мутний персонаж, який є власником низки компаній, пов’язаних з земельними схемами. Близький до скандального бізнесмена з Хотова Олександра Цікаленка, з яким має низку спільних компаній. директором ТОВ «Зетпост».

Відомий тим, що у 2008 році балотувався в мери Києва як самовисуванець.  У всьому Києві за нинішнього представника ОПЗЖ віддали голоси 125 виборців.

3.      Швець Ірина

Ще одна представниця групи впливу Льовочкіна. Була в.о. голови комунального підприємства «Столиця». Балотувалася до Верховної Ради у 2019 році від ОПЗЖ.  В результаті, в парламент не попала, але в Апараті Верховної Ради України стала першим заступником керівника секретаріату фракції ОПЗЖ.

4.      Чередніченко Юрій

Діючий депутат облради від ОПЗЖ. Відомий тим, що з 2002 по 2014 рік був гендиректором Державного підприємства обслуговування повітряного руху України «Украерорух». Незважаючи на те, що він був 100-відсотковим «регіоналом», це не завадило Чередніченку за часів президентства Петра Порошенко – з 2017 по 2019 рік – очолювати управління інфраструктури Київоблдержадміністрації. Не завадило й те, що проти нього були відкриті кримінальні справи.

Також Чередніченко був помічником нардепа Юрія Бойка, одного з лідерів ОПЗЖ. Неодноразово потрапляв зі скандалами в медіа, як, наприклад, з тим, що приховував від громадськості процес конкурсного відбору компаній, що здійснюють маршрутні перевезення у Київській області.

5.      Подашевська Тетяна

Генеральша з міліції, яка вважалася виключно креатурою екс-губернатора Київської області часів Януковича Анатолія Присяжнюка, пані Подашевська протягом останніх років пішла від свого шефа. Й опинилася в команді Качного, який значно підсилився протягом останнього часу.

Запам’яталась тим, що будучи жителем Вишгорода, балотувалась до ОТГ Тетієва, що за 180 км та навіть пару місяців попрацювала заступником мера Руслана Майструка.

Цікаво, що на сайті ЦВК місцем народження Подашевської вказане місто Київ, хоча у всіх біографія Подашевської і, навіть у Вікіпедії, вказано, що вона народилась у селі Краснопілка Маловисківського району Кіровоградської області. І от тут цікаво, чи то вона навмисно надала про себе дані, які не відповідають дійсності, або це – помилка у тих, хто ці дані вносив на сайт ЦВК.

6.      Корбан Олег

Колишній голова Київського обласного осередку Аграрної партії. З 2014 по 2016 рік – за часів губернаторства Володимира Шандри – був заступником голови Київської обласної державної адміністрації.

Багато років був президентом Федерації гольфу України, а після приходу до федерації великої групи молодих бізнесменів на чолі з екс-«регіоналом» Віталієм Хомутинніком Корбан став почесним президентом.

7.      Фещенко Андрій

Уродженець Білої Церкви, помічник нардепа від ОПЗЖ, одіозного забудовника Вадима Столара, який останнім часом активно просувається з власними будівельними інтересами на Київщині.        

8.      Барановська Валерія

Юрист. Входить до орбіти Сергія Льовочкіна. Одним з джерел доходу Барановська вказала заробітну плату від «Закарпаттяобленерго», власником якого з 2019 року стала сестра екс-голови Адміністрації президента Януковича – Юлія Льовочкіна.

Барановська у декларації до НАЗК вказала, що членом її сім’ї з яким вона є, зокрема, співвласницею квартири в Ірпіні є такий собі Толкушов Володимир Федорович. Саме особа з такими ініціалами вказана серед тих, хто отримав землю під час дерибану Біличанського лісу.

9.      Цаплієнко Олег

Свою трудову кар’єру розпочинав у податковій Києва, а з 2007 року працює у структурах сімї крупних латифундистів Київщини Засух, високою довірою яких користується. На даний час є депутатом Васильківської районної ради та очолює агрофірму фірму «Світанок», яка є найбільшим платником податків на Васильківщині.

10.  Клименко Ірина

Начальник Бориспільського районного відділення Акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль». До цього працювала в податковій, близька до Ксьонзенка.        

11.   Качур Олександр

Колишній житель Донецьку – креатура нардепа ОПЗЖ Олександра Качного, який через близького до себе ще діючого заступника Київської облради Ярослава Добрянського на початку цього року продавив Качура на посаду генерального директора Комунального Некомерційного Підприємства Київської обласної ради «Київський обласний перинатальний центр».

12.   Лепков Дмитро

Колишній депутат Київської облради від Партії Регіонів, також в минулому – помічник нардепа Сергія Осики, під час його першої каденції. Зараз директор ТОВ «АльпінаГідроЕнерджі», яка займається будівництвом ГЕС в Україні.

13.  Новобранець Тетяна

У 2019 році йшла як кандидат у нардепи від ОПЗЖ по 212 округу, при тому була керуючим партнером, адвокатське об’єднання «НОВОБРАНЕЦЬ ТА ПАРТНЕРИ», а зараз адвокат Адвокатського об’єднання «АСТРОН».             

14.  Іщенко Олег

Ще один представник Донбасу. Президент компанії  ТОВ «Медична компанія «Медікус». Іщенко –давній гравець на фармацевтичному ринку. 

15.  Єзапенко Євгенія

Юристка Київської обласної організації ОПЗЖ та донька Віти Єзапенко давно працює з «біло-голубими», а також була депутаткою Київської облради 2010-2015, у той час її донька була оформлена в неї як помічник депутата.

Віта Єзапенко є важливим виконавцем для ОПЗЖ, бо розуміє як влаштувати процес виборів та перемоги потрібні партії. Зараз вона є заступницею голови ТВК Київської області. Під час позачергових виборів Президента України 2014 року, Віта Єзапенко була довіреною особою кандидата в президенти Рената Кузьміна в 219 виборчому окрузі у Києві. У 2015 році під час чергових місцевих виборів, Віта Єзапенко увійшла до складу Київської обласної ТВК від політичної партії «Опозиційний блок» як членкиня комісії. На чергових виборах президента України 2019 року  Віта Єзапенко як членкиня виборчої комісії працювала в ОВК 218 виборчого округу у Києві, куди була включена за поданням кандидата в президенти України Олександра Соловйова.      

16.   Байдацький Сергій Олександрович

Одіозний персонаж: був заступником прокурора Деснянського району під час президентства Віктора Януковича. Став відомий тим, що переслідував майданівців.

17.  Приходько Крістіна

Ще одна апаратчиця й технічний кандидат. Приходько є головним консультантом секретаріату фракції ОПЗЖ

18.   Мутель Олександр

Чинний заступник начальника управління – начальник відділу технічної охорони поліції у Київській області – Мутель опинився у проросійській політисилі невипадково. Що звертає увагу при перегляді декларації пана Мутеля – велика купа у власності земельних ділянок у Донецькій області. Також він двічі був помічником нардепа та одного з лідерів ОПЗЖ Сергія Льовочкіна та  нардепа Олександра Пузанова (який є людиною з команди Льовочкіна).

Наші джерела стверджують, що Мутель, який зараз працює у поліції охорони, одночасно є охоронцем пана Льовочкина. І працює з ним дуже давно, ще з часів Януковича, коли Льовочкін був головою Адміністрації Януковича. Це розповсюджена практика серед української політичної еліти та олігархів оформлювати у поліцію своїх охоронців, щоб вони мали легальні підстави мати при собі вогнепальну зброю.

19.  Котул Наталія

Креатура Чередніченка. Старший адміністратор бази відпочинку в селі Кийлів, яка належить Державному підприємству обслуговування повітряного руху Регіональний структурний підрозділ «Київцентраеро».

20.  Бойченко Іван

Представник команди кума Путіна. Є директором ТОВ ДОК «Шторм» Ця компанія займається охороною родини Віктора Медведчука і його майна, після того, як попередній керівник, Віктор Чорний, став нардепом від ОПЗЖ (№ 27 в списку). Сам Бойченко володіє 15% «Шторму». Також Бойченко є помічником нардепа Чорного. Є одним із засновників футбольного клубу «Динамо-Фастів».

21.  Численко Дарина

Юрист в ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ІДС».   Ця юрфірма належить Олексію Невзорову, зятю судді Миколаївського апеляційного суду Тетяни Бондаренко, який з 2014 по 2017 роки працював в прокуратурі Київської області, а з 2012 по 2014 роки працював в Бориспільській міжрайонній прокуратурі Київської області.

22.   Кушнір Вадим

Уродженець Білої Церкви. Раніше був депутатом Білоцерківської міськради, у Білій Церкві вважається представником так званої групи ТЕЦ – групи бізнесменів з оточення олігарха Костянтина Жеваго, які після його оголошення у міжнародний розшук, стали досить автономно керувати теплоенергоцентраллю у БЦ. Кушнір має десятки бізнесів, серед яких – участь у Сквирському КХП та Шамраївському цукрозаводі та Білоцерківському механічному заводі. Також він був помічником депутатів Дмитра Рудьковського, Владислава Забарського, та Олександра Кузьмука (двох скликань).

23. Грона Микола (с. Рогозів, Бориспільський р-н, Київська обл.) Заступник директора, приватне підприємство "Автосервіс". Депутат Бориспільської міськради. Перебіжчик. Був депутатом від Блоку Петра Порошенка. Зараз – голова фракції ОПЗЖ в Бориспільській міськраді.

24. Грищенко Ігор Володимирович (м. Вишгород, Київська обл.)          Громадянин України, освіта вища, безпартійний.

25. Луференко Вікторія Миколаївна (м. Кіровоград) Завідувач юридичного відділу  Державне підприємство "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут".

26. Волощук Олександр Миколайович (м. Хуст, Закарпатська обл.) Юрист,      ТОВ "ЮК "ІДС". Ще один представник цієї фірми окрім Дарини Численко.

27. Візір Валентина Валентинівна (м. Вінниця) Заступник директора з адміністративно-господарської частини,  Святопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинська р-нна державна адміністрація.

28. Радзівіл Костянтин Сергійович (м. Жашків, Черкаська обл.) Юрисконсульт, Секретаріат Київської міської організації Політичної партії "ОПЗЖ",             

29. Білоус Ірина Олександрівна (м. Київ) Приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Білоус Ірина Олександрівна, Приватний нотаріус.

30. Рибченко Віталій Васильович (с. Чапаєвка, Таращанський р-н, Київська обл.) Генеральний директор, Приватне торговельно-будівельне підприємство "НІСТУ"

31. Решетнікова Ірина Борисівна (м. Луганськ, Луганська обл.) Юрисконсульт, Таращанський державний економіко-правовий коледж.

32. Осипова Тетяна Григорівна (м. Київ) Доцент кафедри графіки, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

33. Ковтун Юрій Олексійович (м. Новогродівка, Донецька обл.) Фізична особа - підприємець Ковтун Юрій Олексійович.            

34. Бутович Олег Миколайович (м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.) Юрист, експерт-оцінювач нерухомого майна, Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕГІОНЗЕМСЕРВІС".    

35. Гачков Сергій Миколайович (м. Буча) Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю "Вівіан".

36. Ялова Наталія Олександрівна (м. Полтава) Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Ялова Наталія Олександрівна.

37. Мілованова Інна Володимирівна (м. Київ)  член ОПЗЖ.

38. Франків Богдан Іванович (м. Вишневе, Київська обл.) безпартійний, тимчасово не працює.             

39. Пянковський Вадим Володимирович (Новоукраїнка, Кіровоградська обл.) Заступник начальника управляння бізнес-клімату – начальник відділу покращення бізнесу-клімату, Департамент економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації.

40. Юрко Володимир Олегович (м. Кіровоград) Самозайнята особа адвокат.

41. Остаписько Катерина Василівна (с. Антонів, Сквирський р-н, Київська обл.) Начальник відділення, Антонівське поштове відділення.

42. Гук Марина Тимофіївна (с. Гаврилівка) Вчитель української мови та літератури, Навчально-виховний комбінат "Синяківський хіміко-технологічний ліцей - ЗЗСО І-ІІ ст.".              

43. Крушенко Олександра Олексіївна   (м. Київ) Помічник,  Приватний нотаріус Київський міський нотаріальний округ Чєрней Віти Володимирівни.

44. Довженко Валерій Анатолійович (м. Київ)  Друкар, ТОВ "Корвуспринт".

45. Канєвський Микола Євтихійович (с-ще Піщанка, Вінницька обл.)   Художник, Київський творчо-виробничий комбінат "Художник".                      

46. Ліщенко Надія Григорівна   (с. Терешки, Сквирський р-н, Київська обл.) Начальник відділу, Сквирський районний відділ Київської регіональної дирекції головного офісу "НАСК "Оранта".

47. Курченко Антоніна Миколаївна (с. Циблі, Переяслав-Хмельницький р-н, Київська обл.)               Начальник відділу, Відділ культури і туризму Переяславської міської ради Київської області.

48. Кудіна Інна Валентинівна (м. Шепетівка, Хмельницька обл.) Директор, ТОВ "Агрофірма "Дитятки".

49. Бровченко Вадим Віталійович (с-ще Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл.) Виконавчий директор, ТДВ "Агропрогрес".       

50. Свінціцький Олег Віталійович (с. Романівка, Дзержинський р-н, Житомирська обл.) член ОПЗЖ, Пенсіонер.              

51. Бухаров Вадим Геннадійович (ст Безречне, Олов’яненський р-н, Читинська обл., Росія)               Директор, Комунальна організація "Історико-краєзнавчий музей".

52. Марініна Ірина Анатоліївна (м. Вінниця) Директор, ТОВ "Пелуччо".             

53.Ткаченко Валентина Григорівна (с. Удачне Червоноармійський р-н, Кримська обл.) Директор, Засупоївський сільський будинок культури.

54. Тилик Тарас Михайлович (м. Київ)  Доцент кафедри господарського та транспортного права, Державний університет інфраструктури та технологій.

55. Губань Микола Петрович (м. Київ)  Директор, ТОВ "Люкс-Ритм".

56. Хачатурян Елеонора Миколаївна (м. Лозова, Харківська обл.) Самозайнята особа адвокат.            

57. Кубицький Віталій Степанович (с. Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл.)               Голова правління, ПрАТ "Бородянська СПМК-15.

58. Терещенкова Ірина Олегівна (м. Біла Церква, Київська обл.) Фізична особа –підприємець.

59. Лебедєва Валерія Володимирівна  (м. Київ) Помічник народного депутата України Приходько Н.І,, Апарат Верховного ради України.

60. Павлик Олександр Васильович (с. Пилипківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл.) Голова, Фермерське господарство "Повіт-Агро".           

61. Путилова Марта Василівна (с. Торки, Ратихівський р-н, Львівська обл.) Тимчасово не працює.

62. Наконечний Сергій Дмитрович (м. Тетіїв, Київська обл.) Тимчасово не працює.

63. Галузінський Микола Олександрович (с. Мурафа, Шаргородський р-н, Київська обл.) Самозайнята особа адвокат.   

64. Решетун Максим Володимирович  (м. Київ) Директор, ТОВ "ЮРИДИЧНА ФІРМА "РЕШЕТУН І ПАРТНЕРИ".             

65. Довженко Олена Віталіївна (м. Київ) Директор,  ТОВ "ТЕМПУС МЕДІА".

66. Корнієнко Павло Вікторович (м. Київ)  Виконавчий комітет Тетіївської міської ради, Виконуючий обов’язки Першого заступника Тетіївського міського голови.

67. Багрій Ігор Олександрович (м. Київ) Помічник, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорнєй Віти Володимирівни.

68. Пасічніченко Леся Леонідівна (м. Черкаси) Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю "Страж доходу".

69. Денисенко Дмитро Михайлович (м. Біла Церква, Київська обл.)    Фізична особа-підприємець.

70. Сіткарь Тетяна Олексіївна (с-ще Гребінки, Васильківський р-н, Київська обл.) Завідувач сектору Головне управління Пенсійного фонду України Київської області.

71. Махньов Євгеній Олександрович    (м. Ізяслав, Хмельницька обл.) Юрист, ТОВ "Юридична компанія "Юріон".

72. Масюк Сергій Миколайович (м. Біла Церква, Київська обл.) Фізична особа –підприємець.

73. Дмитраш Вікторія Костянтинівна (м. Біла Церква, Київська обл.)    Юрист, адвокат, Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮНІВЕРС ГАЗ".   

74. Головач Віталій Володимирович (м. Київ)   Директор, ВКПП "Вікторія".

75. Вигранівська Аліна Миколаївна (с. Пологи, Васильківський р-н, Київська обл.) Рієлтор, Агенція нерухомості "NEW Real".          

76. Хомчак Антон Сергійович (м. Мелітополь, Запорізька обл.) Менеджер по роботі з ключовими клієнтами, ТОВ "Традиція Смаку".

77. Андрєєв Михайло Валерійович (м. Бориспіль, Київська обл.) Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТІМ".

78. Шевченко Ольга Володимирівна (м. Київ)  Тимчасово не працює.

79. Руденко Олег Валерійович (м. Христинівка, Черкаська обл.) Самозайнята особа адвокат,            

80. Андрющенко Нателла Ігорівна (м. Біла Церква, Київська обл.) Директор, Приватний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок "Міцва-613",

81. Цимбалюк Максим Юрійович (с. Калинівка, Васильківський р-н, Київська обл.)               Адвокат, Адвокатське об’єднання "ДЖАСТЛІКТОРЗ".

82. Єршова-Давиденко Валентина Миколаївна (м. Київ) Фізична особа-підприємець Єршова-Давиденко Валентина Миколаївна.    

83. Фастовець Микола Миколайович   (м. Гагра, Абхазія) Старший тренер, Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський ліцей – інтернат фізичної культури і спорту".

84. Бусел Світлана Вікторівна (м. Ірпінь, Київська обл.) Головний бухгалтер, Товариство з обмеженою відповідальністю "Видавничо-торгова фірма "Перун". 

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Микола Тицький