#

Усе в наших силах: "Моя Київщина" закликає долучитися до допомоги армії та постраждалим

14.04.2022 17:15
Усе в наших силах: "Моя Київщина" закликає долучитися до допомоги армії та постраждалим
Фото "Моєї Київщини"

Українці завзято допомагають один одному. І саме тому ми переможемо. "Моя Київщина" закликає небайдужих долучитися до вирішення нагальних проблем, що зараз постали у столичному регіоні: потрібно посилити обороноздатність наших військових та допомогти людям, які пережили російську окупацію. Як це можна зробити, читайте нижче

Одразу після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої держави редакція "Моя Київщина" вирішила самотужки допомагати українським військовим. Зокрема, захисникам було передано:

  • Джип підвищеної прохідності (для одного зі спецпідрозділів);
  • Редакційний мікроавтобус (підрозділу територіальної оборони одного з районів Київщини);
  • Редакційні кошти (на купівлю дрона в один із підрозділів Бориспільщини). 


Зараз, коли окупанти вибиті нашими захисниками зі столичної області, перед нами постали нові серйозні завдання:

  • Знаючи рашистів, треба завжди готуватися до нових нападів, а отже, підсилювати обороноздатність наших військових.
  • На Київщині тисячі громадян опинилися в нелюдських умовах. І їм терміново потрібна допомога. Зокрема, і медична.

Із огляду на це, ми звертаємося до всіх небайдужих громадян, щоб спільними зусиллями зробити добру справу.

По-перше, треба терміново допомогти жителям Бородянки та Макарова, які чи не найбільше постраждали від російських злочинців. Велика кількість людей не лише залишилася без житла, але й немає найелементарніших засобів для існування. Зокрема, у містах наразі не лишилось необхідної кількості автомобілів швидкої допомоги. Тому ми вирішили зібрати на нього кошти, бо придбати його – це життєва необхідність.

По-друге, ми продовжуємо активно співпрацювати з тер обороною Київщини та вважаємо вкрай важливим посилення підрозділів Бориспільского району, оскільки територія густозаселена та знаходиться під постійною небезпекою з харківського напрямку. І плануємо зібрати для них гроші на мікроавтобус, бо мобільна армія – це сильна армія.

Для того, щоб допомогти нам у цій важливій справі, Ви можете надіслати гроші на карту нашого уповноваженого представника 4149 4998 0158 2451 ПриватБанк (Надія Савчук). Інформацію про надходження та використання коштів ми будемо оприлюднювати на нашому офіційному сайті. Кожна гривня може врятувати комусь життя. Не будьте байдужими! Переможемо ворога разом! 

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст