#

Від мегаполісу до селища: турбота про людей всюди

02.06.2022 09:20
Від мегаполісу до селища: турбота про людей всюди
Фото з місця події

Перший день літа, Пристроми, Бориспільський район. Пані у вишиванках і вся громада в очікуванні. Сьогодні тут відкривають поліцейську станцію. Генерала поліції  Ігоря Клименко зустрічають щирими вітаннями і короваєм. 


Дев’ята ранку, тож відкриття розпочинають загальнонаціональною хвилиною мовчання. Усі схиляють голови, згадуючи загиблих захисників України. Далі лунає Гімн України. 

Війна - про неї у своїй промові Глава Нацполіції говорить найперше, адже на Донбасі, Луганщині, Харківщині в Запорізькій області нині точаться запеклі бої. На щастя, на Київщині  вже не їдуть ворожі танки, не б’ють гради та кулемети. 

Ігор Клименко відмічає:

Саме із невеликих населених пунктів складається наша величезна країна. Така величезна, що коли ворог зайшов – він загруз в болотах, загруз в лісах, отримав відсіч. Три місяці пройшло як ворог напав на нашу землю і зараз Київщина вчиться жити мирним життям, але розуміючи, що ворог все-таки недалеко.

Глава Нацполіції додає, що кожен громадянин нашої держави має відчувати себе захищеним і знати , що у будь-який момент поліцейський прийде на допомогу, а тому так важливо, аби люди в кожній громаді відчували опіку поліцейських офіцерів. 

Голова Національної поліції України нещодавно саме відкрив поліцейську станцію в Бородянці, розгромленій і жорстко знищеній рашистами. І відверто радісно бачити шефа поліції тут у Пристромах, невеликому населеному пункті на Київщині, бо піклування і турботи потребують усі однаково, і жителі мегаполісів і селищ. Безпека потрібні усім.

Далі по протоколу громаді представляють поліцейського офіцера капітана поліції Миколу Нестеровського. Офіцеру вручили помпову рушницю. Голова громади пані Марія передає офіцеру ключі від автівки. Вона визнає, що для громади, сьогоднішня  подія – визначна. 

Марія Лях розказує:

Поліцейська станція - це безпека громади. Ми це відчули ті три місця, які вистояли і були впевнені, що ворог на нашу громаду не рушить, бо ми були дуже добре підготовлені. І звичайно, велику роль відіграли наші поліцейські, які з нашими добровольчими формуваннями сутками були з нами разом.  Більше місяця, поки ми визволили нашу область. Це були важкі часи, але вони показали, що ми єдині у цій боротьбі, у цій рашистській війні, але сьогодні наші люди мають знаходитись у безпеці.

Поліцейські Київщини вручають пані Марії лист-подяки і відмічають, що  філософія , яка будується Нацполіцією  сьогодні – від курсанта, який тільки вчора прийшов на службу і до Голови Національної поліції стверджує, що ми всі разом. Громада і поліція і місцеві органи влади – це єдиний кулак, який і працює і відпочиває і дає відсіч ворогу. 

Андрій Нєбитов пояснює:

Цього ви ніколи не побачите в росії. Там інша філософія, вони сидять по своїх бункерах і чекають, коли їм принесуть якусь там перемогу, що вони ніби щось там «освободят» . Тому і різниця між українцями і росіянами саме в тому, що у нас є доброта, людяність і саме головне – турбота.

Цього дня поліція відкрила на Київщині ще одну поліцейську станцію в селі Усівка, що у Згурівській територіальній громаді. Це вже восьма станція, яку відкрили на Київщині з моменту деокупації.   

У просторий будинок з написом «Поліцейська станція» в Пристромах хочеться приходити  і хочеться звертатись, адже знаєш, що тут тобі обов’язково допоможуть.   Щирі посмішки і спільне фото на згадку. Тут усі разом і громада і поліція, готові до співпраці і взаємодії – саме така картина безпеки і захисту на Київщині сьогодні.  


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: