#

Вирішальна ніч: що робитимуть росіяни на Київщині

26.02.2022 00:56
Вирішальна ніч: що робитимуть росіяни на Київщині
Українці готові відбити бажання у ворога йти на Київ

Після першої доби віроломного нападу Росії стало зрозуміло, що одна з ключових цілей Кремля – це Київ. Але для цього їм потрібно взяти під контроль Київщину. А з цим у них – явні проблеми

«Ця ніч буде більш тяжкою ніж день. Особлива увага Києву. Не можна втратити столицю. Цієї ночі вони підуть на штурм. І цієї ночі ми маємо вистояти. Ніч буде важкою, дуже важкою», - сказав президент Володимир Зеленський у своєму виступі до українців.

Наразі війська агресора за повного сприяння невизнаного президента Білорусі Олександра Лукашенка зуміли з півночі Київщини підійти до Вишгорода. На північно-західному напрямку лінія фронту знаходиться біля Ірпеня. Наразі зрозуміло, що кремлівські солдати планують оточити Київ повністю, але це їм не вдається. І не лише на лівому березі, де вони так і не змогли взяти Чернігів, але й на півдні та заході міста.

Найближча ніч і ранок будуть дуже складними і загрозливими для Києва, зазначає мер столиці Віталій Кличко, підкреслюючи, що російська війська підійшли впритул до столиці. І з ним складно не погодитися. Росіяни б’ють ракетами, використовують диверсантів.

«У столиці взяті під охорону і особливий контроль мости. На них чергує військова техніка та бійці Збройних сил. Також обладнують блокпости не тільки на основних в'їздах у місто. А й встановлюють блоки, що перекривають рух біля стратегічних об'єктів у столиці. Ми робимо це для захисту Києва», - написав Кличко.

Вкрай ключовими є події на Київщині на підступах до столиці. А тут завдяки успішним діям наших Збройних сил у росіян все дуже не райдужно. Є напрямки, які вони б хотіли «закрити». В першу чергу йдеться про Житомирську трасу. Власне, зараз зрозуміло, що одна з ключових точок – Білогородка.

Далі – Фастів. Вкрай важливий залізничний вузол. І на вкрай важливо його захистити, бо це може обірвати важливі комунікації.

Які ще важливі точки для росіян? Авжеж, це Васильків, де розміщений аеродром, і звідки кремлівські агресори наотримували чимало тумаків. І Біла Церква, де стоїть ще один аеродром. Тут важлива деталь – Одеська траса, контроль над якою вкрай важлива росіянам.

І нарешті, на лівому березі, з урахуванням провалу наступу з Чернігова, а також невдачами на ніжинському напрямку, десант росіян може висадитися біля Борисполю – в найбільш підлаштованій зоні аеропорту.

Є й інші сценарії. Чи знають і прораховують їх наше командування? Впевнені – так!..

І тут треба пам’ятати, що найбільш темно перед світанком.

Слава Україні!

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Микола Тицький
Теги: