#

Як бездіяльність слідчих залишає білоцерківського автошахрая безкарним

17.12.2021 08:02
Як бездіяльність слідчих залишає білоцерківського автошахрая безкарним
Білоцерківські слідчі відверто саботують розслідування справи

Коли клієнт звертається до спеціалістів за допомогою і платить гроші, то очікує отримати якісну послугу. Але часто-густо люди стають жертвами різного роду шахраїв, яких у нашій країні притягнути до відповідальності дуже складно. "Моя Київщина" продовжує розповідати історію про білоцерківську СТО, де після горе-ремонту мало не згоріла автівка

Наприкінці березня наше видання розповідало, як білоцерківське СТО Автосервіс "МСБП" ошукало свого клієнта. Тоді перед працівниками станції було поставлене просте завдання – на пасажирському мікроавтобусі замінити двигун. Чоловік доставив на територію СТО автомобіль та необхідні деталі, а згодом розрахувався за виконані роботи. При цьому співробітники сервісної станції жодним чином не обмовилися, що якісь із навісних деталей потрібно замінити.

Уже після виїзду за територію СТО стало зрозуміло, що ремонт автомобіля на цій СТО – провальна ідея. Майже відразу з-під капоту почали сипалися іскри, тому пересуватися на мікроавтобусі було небезпечно. Поверхневий огляд показав: ремонтники поставили несправну проводку, що могло призвести до загоряння авто прямо під час руху.

Результати ремонту на автосервісі "МСБП"

Звісно, клієнт відразу повернувся на СТО, щоб отримати пояснення від майстрів, а також ліквідувати всі несправності. Власник сервісної станції Петро Барсук, м’яко кажучи, відмовився ремонтувати автомобіль, навіть не надав жодного розумного пояснення халатності своїх підлеглих.

Із моменту написання заяви в поліцію, чоловік тричі їздив до слідчого, щоб пояснити ситуацію. За класикою жанру, слідчі почали змінюватися… тому довелося робити все заново. За понад пів року жоден слідчий не зміг організувати проведення експертизи, щоб встановити факт проведення неякісного ремонту співробітниками автосервісу. Складається враження, що правоохоронці просто не зацікавлені в тому, щоб докопатися до істини  в цій справі…

Правда, нашій історії можна провести паралель. Знаменитий у Білій Церкві слідчий на прізвище Ткач, який займався розслідуванням справи щодо незаконної оренди пологово-гінекологічного відділення центральної районної лікарні, оперативно провів необхідні експертизи і... закрив справу. Як відомо, до цього схематозу причетний Юрій Савчук – на момент підписання договору оренди був в.о. голови Білоцерківської РДА.

Читайте також: Медицина по-білоцерківськи або Як заради "схематозу" знищити ціле пологове відділення.

Складається враження, що слідчі можуть оперативно виконувати свою роботу, але коли справа стосується звичайних громадян – їм щось заважає. Принаймні відверто корупційне діяння місцевого посадовця Савчука, який зараз є заступником міського голови та депутатом Київоблради, зуміли "поховати" в найкоротші строки.

Цікаво, а чи знає київське керівництво, який безлад відбувається у слідстві Білої Церкви? Зараз кінець року, час звітуватися за пророблену роботу і підбивати підсумки. Але на прикладі цих історій вже склалося певне враження…

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст