#

Бучанський жах. Де влада?

Денис Безлюдько (журналіст)

06.04.2022 20:11
Бучанський жах. Де влада?

Місто потихенько оживає, трупи прибрали. По руйнуванням, то плюс-мінус все нормально. На Фастівщині та Макарівщині гірше. Найбільший жах Бучі – це вулиця-концтабір Яблунська. Усі масові розстріли були там. Там же тримали всіху підвалі. Чоловіків розстрілювали, жінок та дітей ґвалтували та спалювали у будинках. І своїх убитих п'яні теж спалювали. Хоча військові кажуть, що у Бородянці ситуація з геноцидом ще гірша. Крім цього, з Бородянки та околиць масу людей вивезли до Білорусі.

У Бучу усі з'їздили попіаритися, на цьому допомога закінчилася. Потрібні мобільні бригади медиків, комунальники та взагалі все. Влада у місті після відходу росіян спробувала захопити банди різношерстої «тероборони», яка з'їбалася з початку вторгнення, а потім зайшла до міста «ділити владу». ВСУ їх уже примружила та бореться з мародерством, бо поліції теж не видно.

Мера Бучі Анатолія Федорука також не бачили у місті під час окупації. Та й зараз він заїжджає на годину на день. Вчора мало не відгріб від місцевого населення. Кулеба Бучанським районом також особливо не займається. Принаймні у місті про його дії ніхто нічого не знає. Військова адміністрація міста на розриві між рішенням військових та цивільних завдань та допомоги пораненим цивільним, якими з початку звільнення ніхто централізовано не займався. Людям потрібні дрова. Готують у дворах. Електрики та газу теж немає. Ось така історія.

Дещо емоційно вийшло, але селфівійська дістали.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: