#

Геннадій Прищепчук (депутат Фурсівської ОТГ): Хто жирує на Київщині?

17.07.2018 06:49
Геннадій Прищепчук (депутат Фурсівської ОТГ): Хто жирує на Київщині?

Учора, 16 липня, в Білоцерківській райдержадіністрації відбулась розширена  нарада за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Грогана та представників районних та селищних рад. Робоча зустріч була організована для обговорення нагальних проблем та заходів по їх лікавідації.  Саме цікаве, що Горган, приїхавши на крутому позашляховику, будучи представником вертикалі діючої влади, президента тощо, сидячи в президії одразу почав дивний спіч. Очільник КОДА став розповідати що в нас в країні горе – війна на Сході, люди біднішають і вмирають, а дехто при цьому жирує. Одразу виникає запитання, яке доречі ніхто не поставив, а хто ж тоді жирує? На що може жалітися людина при владі, яка приїхала в дорогому костюмі і на дорогому авто? Це якийсь театр абсурду. Якби це сказав наприклад я, людина яка має якийсь досвід, був на Сході, є активістом….. Я людина бідна, в мене немає ні авто ні квартири. То я принаймні міг би говорити що в нас біда. 

Більш того, Горган представив нову онлайн-платформу UVAGA.UA  https://uvaga.ua/#.  Це такий картографічний сервіс, на якому позиціоновано практично всі відомі владі проблеми: добування чорнозему, вирубка лісу, незаконні пасажирські перевезення, перевищення шкідливих викидів підприємств, несанкціоновані сміттєзвалища  тощо. На сервісі показано географічне положення, зміст, а головне, яка конкретна посадова особа відповідає за належне виконання. За словами Горгана, у кожного громадянина є можливість робити звернення, коментувати та надавати інформацію про порушення, ділитися ним через соціальні мережі.

Горган закликав чиновників та звичайних громадян залишати свої повідомлення, відео, звернення, скарги тощо саме на цій онлайн-платформі. Все це для чого? Аби люди надавали їм інформацію а не поширювали її в соцмережах.  Мовляв  «не кидайте в інтернет, а нам кидайте».  Тобто ми,  прості люди, активісти будемо давати їм інформацію про проблеми які є в районі та області а вони її будуть просто хоронити. Більше того, виникає запитання, в якій країні вони живуть? Вони не знають про проблеми? Ями на дорогах, відсутність тих самих доріг, сміттєзвалища тощо. Тобто тепер вони мають дізнаватись від людей? І  найголовніше, як вони будуть вирішувати це питання якщо в бюджеті, з їхніх же слів, коштів немає. Район доречі позичав їм гроші на зарплати. В обласному бюджеті немає коштів. Я особисто дзвонив до керівників фракцій і запитував, на що вони відповіли що до виборів точно немає ні копійки. В центральному нашому бюджеті теж коштів немає. Тому за рахунок чого вони будуть вирішувати проблеми. Для чого ця онлайн-платформа? Скільки коштувала її розробка? Я вважаю що це просто передвиборчий піар.

Читати "Моя Київщина" у Facebook