#

Складні маневри громадянина Істоміна на просторах княжого міста

Андрій Мотопед (Білоцерківський активіст)

18.05.2024 16:04
Складні маневри громадянина Істоміна на просторах княжого міста

Із початку повномасштабного вторгнення ми бачили багато дивовижних метаморфоз від колишніх шанувальників усього російського до палких патріотів. Одним із таких перевтілень є приклад сьогоднішнього головного "правдоруба" серед громадськості Білої Церкви – Сергія Істоміна. Свого часу саме цей персонаж був одним із організаторів мітингів за "рускій язик" у команді нардепа-українофоба Вадима Колесніченка (того, що сприяв анекції Криму, а 2014 року став громадянином росії й переховується від українських правоохоронців). Був Істомін і в команді великого любителя "руского міра", регіонала, антимайданівця Олега Калашнікова, зокрема спільно "гралися" із георгіївськими стрічками.

А ще Істомін роками "топив" за московський патріархат, куди ходити йому було вигідніше, ніж у Синагогу.

Неперебірливість політичних поглядів уже очевидна. Але й на цьому ще не все. 2007 року Істомін балатувався у ВР від "Народної довіри", не пройшов. 2010 "перефарбувався" і став депутатом Білоцерківської міської ради від "Сильної України" одіозного Сергія Тігіпка. 

Відзначився й на посаді очільника Білоцерківського міського парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, де зі своїми обовʼязками не впорався (висновок комісії!!!). Чому ж? Заключав договори з приватними підприємцями без відповідних дозволів міської ради, не проводив індексацію заробітної плати працівникам, сплачував податки частково. Тож зі свистом полетів із посади.

А тепер цей кумедний персонаж націлився під час війни похитати ситуацію в найбільшому місті Київщини. Такий собі політичний шатун.

Гадаю, відповідним службам буде цікаво дізнатись про мережу ботів та фейкових сторінок, через які громадянин Істомін чинить інформаційне кілерство над усіма, хто давно йому не подає руку через його кумедні навколополітичні маневри.

Читати "Моя Київщина" у Facebook