#

Безкоштовні курси англійської мови в Києві: як підвищити свої навички без витрат

08.02.2024 15:15
Безкоштовні курси англійської мови в Києві: як підвищити свої навички без витрат

В Україні все частіше говорять про необхідність володіння англійською мовою. Якщо раніше йшлося передусім про те, що знання іноземної дозволить вільно подорожувати, отримувати вищу зарплату тощо, то нині обговорюється, що незабаром англійська в Україні отримає статус однієї з мов міжнародного спілкування в публічній сфері. 

Так, у листопаді 2023 року Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт за основу. Згідно з ним, володіння англійською буде обовʼязковим для певних держслужбовців, військових, працівників митниці й екстрених служб. А ще планують активно використовувати іноземну в освітніх закладах, культурно-мистецьких установах, медичній галузі й інших сферах суспільного життя. З огляду на це володіння англійською є необхідним для багатьох. 

Де можна опанувати англійську безкоштовно

Існує безліч способів вивчити з нуля іноземну чи покращити вже набуті навички, зокрема можна самостійно використовувати підручники й матеріали з інтернету. Проте найбільш ефективним методом є навчання з викладачем на індивідуальних чи групових заняттях. Так ви швидко й надовго вивчите мову. Проте й у цього методу є свій недолік: не кожному він по кишені. Навчання зі спеціалістом часто дороге. Однак Гончаренко центр пропонує рішення – з англійської мови курси в Києві, які проводяться абсолютно безкоштовно. Відвідувати уроки можуть усі охочі. 

Безкоштовний курс англійської мови в Гончаренко центрі: переваги

Опановувати англійську варто з однодумцями й професійними викладачами. Саме це й пропонує Гончаренко центр. Крім натхненного комʼюніті, досвідчених викладачів і відсутності оплати, вибравши курси англійської в Києві від освітнього центру, ви отримаєте такі переваги: 

Видача сертифікатів. Кожен студент після закінчення навчання отримує відповідний документ. Ним можна скористатися під час працевлаштування. 

Офлайн-формат. Заняття з англійської мови в Києві проводяться в приміщеннях Гончаренко центру. Живе спілкування сприяє залученості студентів. 

Якісне викладання. Уроки проводять кваліфіковані фахівці, які використовують сучасні методики навчання.  


Як записатися на уроки

Як вже зазначалося, відвідувати курси англійської мови в Києві безкоштовно можуть усі охочі. Щоб записатися на заняття, переходьте на сайт Гончаренко центру, вибирайте місто й курс, натискайте на кнопку «Записатися» й заповнюйте коротку заявку. До речі, крім англійської, ви можете також відвідувати інші безоплатні заняття. Детальніше про них можна дізнатися на офіційному вебресурсі освітнього центру або за номером телефону, який вказаний нижче. 


Контакти:

м. Київ, вул. Жилянська, 68 (БЦ «KADORR»)

+380 67 252 89 83

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: