#

Бійці Тероборони Київщини мають повернути зброю у місця зберігання

22.04.2022 11:00
Бійці Тероборони Київщини мають повернути зброю у місця зберігання
Фото з мережі Інтернет

Командування військ територіальної оборони просить бійців зі звільнених від російської окупації областей передати свою зброю до визначених місць зберігання

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на заяву командувача Сил ТрО Юрія Галушкіна.

Юрій Галушкін звернувся до добровольців, які на початку російського вторгнення взяли до рук зброю і стали на захист України:

Зі зброєю в руках ви звільняли північ України від російських окупантів, і зараз воюєте за південь та схід України. ЗСУ та ваші громади високо цінують вашу хоробрість і відданість.

Далі командувач зауважив, що частина регіонів Україна вже звільнена від путінських військ і там не ведуться бойові дії. Зараз там потрібно відбудовувати міста і села, відновлювати економіку та повертатися до роботи. Галушкін заявив:

Саме тому у цих регіонах час зосередити зброю у визначених місцях зберігання. Ви будете доглядати її, брати на тренування та за потреби отримувати для виконання завдань. Ми будемо тримати порох сухим. Належне зберігання зброї дуже важливе, щоб у критичний момент нею можна було швидко скористатися і застосувати проти нашого ворога – російських військ.

Командувач Сил ТрО подякував добровольцям за мужність, відповідальність та самовідданість.

Слідкуйте за новинами "Моя Київщина" у Telegram.

Нагадаємо, що поліція розслідує майже 2,5 тисяч кримінальних проваджень за фактами злочинів російських військових, вчинених на тимчасово захоплених ними територіях Київської області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram