#

Білоцерківці здобули 16 медалей на Чемпіонаті світу з таїландського боксу (ФОТО)

29.11.2018 16:18
Білоцерківці здобули 16 медалей на Чемпіонаті світу з таїландського боксу (ФОТО)

З 1 по 3 листопада в Римі (Італія) проходив Чемпіонаті світу з таїландського боксу, у якому взяли участь 1450 учасників з 35 країн світу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на сайт Білоцерківської міської ради.

У складі збірної команди України (41 спортсмен) брали участь 5 спортсменів з Білої Церкви – вихованці спортивного клубу "Спарта-БЦ".

Білоцерківці провели ряд поєдинків з таїландського боксу та кікбоксингу і  завоювали в скарбничку України 16 медалей різного ґатунку (5 золотих, 6 срібних, 5 бронзових).

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Міський голова Геннадій Дикий привітав спортсменів та їх тренера. За вагомі спортивні досягнення та створення позитивного іміджу міста Біла Церква були відзначені такі спортсмени:

  • Сербін Ярослав – завоював 2 золоті та 1 срібну медаль;
  • Ставіна Кароліна – (2 золоті та 2 срібні нагороди);
  • Діхтяр Денис – (1 золота та 1 срібна нагороди);
  • Ставіла Лучіано – (2 срібні та 1 бронзова нагороди);
  • Кулібаба Данііл – (2 срібні та 1 бронзова нагороди).

Подякою Київської обласної ради "За особистий вагомий внесок в розвиток таїландського боксу, підтримку фізкультурно-спортивного руху в Київській області та багаторічну наполегливу працю щодо плекання молодого покоління спортсменів, професіоналізм та відданість справі" був нагороджений тренер спортсменів, старший тренер збірної команди Київської області серед юніорів з таїландського боксу Леонід Кулібаба.

Спортсменів привітав також депутат Білоцерківської міської ради Микола Колосенко, який постійно підтримує спортсменів СК "Спарта".

Вітаємо боксерів та бажаємо нових перемог!

Читати "Моя Київщина" у Facebook