#

Білоцерківська ТЕЦ програла суд на 735 млн грн

21.01.2021 15:40
Білоцерківська ТЕЦ програла суд на 735 млн грн
ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль"

У вівторок, 12 січня, суд виніс рішення, в якому не задовольнив апеляційну скаргу ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль"

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Економічна правда", було залишено без змін рішення суду попередньої інстанції, яким компанії було відмовлено у задоволенні позову про скасування податкового рішення.

Зауважується, що рішенням ПрАТ "Білоцерківська теплоелектроцентраль" було зменшено від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі 735,8 млн грн.

Згідно з судовими матеріалами, ПрАТ "Білоцерківська ТЕЦ" вважає, що правомірно включило до складу фінансових витрат нараховані відсотки за користування позиковими коштами в розмірі 733,6 млн грн. Кредитними договорами передбачено, що сплата відсотків за користування такими коштами здійснюється позичальником по день його фактичного погашення", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що суд першої інстанції констатував, що з моменту відкликання банківської ліцензії ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" нарахування банком і пред’явлення до стягнення заборгованості по відсоткам з користування кредитом є неправомірним, а тому з моменту відкликання ліцензії у банку, в позивача як позичальника відсутні підстави для сплати відсотків за користування кредитними коштами. І включення до складу фінансових витрат нараховані відсотки за користування кредитними коштами в розмірі 733,6 млн грн є неправомірним.

Нагадаємо, що 15 січня в Білій Церкві пройшла презентація платформи Urbio, яку планують впровадити до використання в рамках програми  "Розумна громада" на 2021-2023 роки.

Читати "Моя Київщина" у Facebook