#

Броварська команда посіла 5 місце на третьому етапі European Girls Basketball League

22.03.2023 14:00

У Талліні, 16 та 19 березня, відбувся третій етап European Girls Basketball League у категорії U15

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Броварська міська рада у Facebook.

Україну представляла команда БК "МОБІ" Бровари-Київ під керівництвом Марії Дубас.

У чотирьох зіграних матчах "МОБІ" одержала дві перемоги – проти команд із Латвії та Естонії.

За результатами ігор команда зайняла 5 місце, що в підсумку не дозволило кваліфікуватися броварчанкам до фіналу чотирьох.

Кращий гравець команди – Вікторія Анісімова, до ALL-STAR турніру потрапила Дарія Середницька.

Нагадаємо, що спортсменки із Броварів здобули три нагороди та призове командне місце у Чемпіонаті України.