Броварські дзюдоїсти вибороли нагороди на Кубку Європи

15.02.2023 15:00

Дзюдоїсти з Броварів здобули 5 нагород на відкритому Кубку Європи у Софії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис у Facebook ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради.

У болгарській Софії завершився відкритий континентальний Кубок з дзюдо, участь в якому взяли майже 400 спортсменів з 43 країн, в тому числі 22 представники збірної України.

У підсумку за два змагальні дні українцям вдалося завоювати п’ять нагород, з них дві золоті.

У перший змагальний день золото в скарбничку броварської команди принесла Марія Буйок (до 48 кг) і Микита Голобородько (до 66 кг).

У другий змагальний день спортсмени додали ще три медалі. У категорії до 78 кг на срібну сходинку п'єдесталу пошани підійнялася 18-річна Анна Казакова, а у категорії понад 100 кг срібло виборов Євген Балевський. Бронзу команді принесла Наталія Чистякова (до 70 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Броварів з п’ятьма нагородами посіла підсумкове третє місце.

Нагадаємо, що  двоє боксерів з Броварів стали срібними призерами міжнародного турніру.