#

Бучанці привезли 11 нагород з Кубку світу з кікбоксингу (ФОТО)

13.11.2021 14:00
Фото з місця подій

Бучанські спортсмени вибороли 11 нагород Кубку світу з кікбоксингу, який проходив у Австрії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Бучанська міська рада. Офіційна сторінка" у Facebook.

Зазначимо, що в Австрії пройшов Кубок Світу з кікбоксингу WKU WMAC. На турнірі, де виступали 1500 спортсменів із 11 країн, Бучу представляли вихованці тренера Богдана Галицького.

Спортсмен Суворов Владислав здобув 4 золоті медалі і став 5-кратним чемпіоном світу.

Ще один уродженець Бучі Скочко Кирило показав блискучі результати – два "срібла" та "бронза". А також Мітяєв Кирило привіз із змагань золоту, дві срібні та бронзову медалі.

Тренер хлопців Богдан Галицький був нагороджений медаллю The best fighter from Ukraine.

Нагадаємо, що в місті Київ триває форум "Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави".