#

Бучанські школярі долучилися до благодійної акції "Зграя дронів" (ФОТО)

24.02.2024 13:15
Бучанські школярі долучилися до благодійної акції "Зграя дронів" (ФОТО)
Фото з місця події

Діти Бучанської громади долучилися до акції "Зграя дронів", щоб зібрати кошти на "пташки" для Захисників

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Бучанської міськради.

Щоб зібрати необхідні кошти на придбання дронів для військових, заклади освіти Бучанської громади організували благодійні ярмарки. Тут кожен міг долучитися до справи підтримки наших захисників та внести свій внесок у спільну справу.

У Синяківському ліцеї №15 та дитячому садочку "Дивограй" головною стравою на ярмарках були вареники, які були приготовані власноруч дітьми. Захопленій душею працею дітей, близько 10 кілограмів цих смачних страв вдалося продати.

Учні Бучанської гімназії №2 та Бучанського ліцею №3 також взяли активну участь у благодійній акції, принеслиши багато різних страв під гаслом "Смаколик купи – ЗСУ допоможи!". За три дні ці заклади зібрали вражаючі суми - у ліцеї 222 тисячі 544 гривні, а в гімназії - 25 тисяч гривень.

Бабинецька школа №13 також долучилася до благодійної акції! На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи. Загалом вони зібрали 33 тисячі 574 гривні. 

Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Нагадаємо, що у ліцеї Мазепи в Переяславі на благодійному ярмарку зібрали понад 37 тисяч гривень.Читати "Моя Київщина" у Facebook