#

Чорнобильців зобов’язали замінити старі посвідчення до кінця року

20.05.2019 06:59
Чорнобильців зобов’язали замінити старі посвідчення до кінця року
Фото з мережі Інтернет

Постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС повинні замінити старі посвідчення на нові до 1 січні 2020 року, аби не втратити пільги від держави

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Фастівську міську раду.

Ще 11 липня минулого року Кабінет Міністрів прийняв Постанову №551 "Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян".

Відповідно до даної Постанови, передбачено провести до 1 січня 2020 року заміну посвідчень осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1) у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень, а саме: 

  • "Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС" (категорія 1 серія А);
  • "Потерпілий від Чорнобильської катастрофи" (категорія 1 серія Б).

Для отримання документів нового зразка необхідно звертатися до Управління соціального захисту населення міста чи району за місцем проживання.

Необхідний перелік документів для оформлення посвідчення:

  1. Посвідчення категорії 1 А з вкладкою – оригінал та копія;
  2. Паспорт громадянина України – оригінал та копія;
  3. Трудова книжка – оригінал та копія (для працюючих громадян – копія завірена за місцем роботи);
  4. Військовий квиток – оригінал та копії сторінок 1, 2, 3, 4, 13, 26 (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
  5. Довідка Галузевого державного архіву Міністерства оборони України (для військовослужбовців з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС);
  6. Дві фотографії формату 3х4 на матовому папері.

З 1 січня 2020 року буде призупинено надання пільг та компенсацій передбачених ст. 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" згідно старих зразків вищезазначених посвідчень.

Нагадаємо, що працівники поліції у Фастові просять допомогти громадян в опізнанні чоловіка, якого знайшли мертвим у вагоні електрички.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: