#

Делегація Славутича поїхала до Латвії

06.06.2019 14:15
 Делегація Славутича поїхала до Латвії
Делегація Славутича

Стало відомо, що делегаціяСлавутича прибула до Айзкраукле (Латвія), яке третій рік є містом-побратимом

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на прес-службу Славутицької міської ради.

Уже третій рік поспіль Славутич та Айзкраукле активно співпрацюють як міста-побратими над реалізацією різноманітних міжнародних проектів та програм, що фінансуються коштами грантів Європейського союзу. Цього року делегація міста Славутич на запрошення міського голови Айзкраукле Леонса Лідумса взяла участь у міжнародних заходах у межах програми ЄС "Європа для громадян".

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Метою програми є планування стратегії співпраці на найближчі 5 років за напрямками: культура, освіта, спорт, молодіжний рух. Учасниками проекту стали представники семи країн: Україна (м. Славутич), Латвія, (м. Айзкраукле), Литва (м. Біржай), Польща (м. Тщев), Німеччина (м. Епштайн), Білорусь (смт. Шарковщина), Угорщина (м. Кішкухалас).

Нагадаємо, що в Ірпені презентували програми Європейського Союзу для підтримки української освіти, бізнесу, культури та інших сфер.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: