#

Депутати Білоцерківської міськради не підтримали звернення до Кабміну щодо зниження ціни на газ

25.10.2018 16:33
Депутати Білоцерківської міськради не підтримали звернення до Кабміну щодо зниження ціни на газ
Білоцерківська міська рада

Сьогодні, 25 жовтня, на сесії Білоцерківської міськради депутата не підтримали звернення до Кабінету Міністрів щодо скасування постанови про підвищення ціни на газ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Свобода Біла Церква" у Facebook.

У повідомленні зазначено, що три депутатські фракції Білоцерківської міської ради, зокрема ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та "Об'єднання "Самопоміч" підготували проект рішення "Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення".

Проект рішення за дорученням трьох фракцій доповів секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО "Свобода" Вадим Кошель.

"На превеликий жаль, рада НЕ СПРОМОГЛАСЯ ПІДТРИМАТИ вказане звернення через антинародну позицію частини депутатського корпусу. А саме представників правлячої партії Блоку Порошенка, Радикальної партії Ляшка, а також партії економічного відродження колишнього міського голови Савчука, а також частина депутатів фракції УКРОП", - йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та "Об'єднання "Самопоміч" вимагають скликання позачергової сесії та наполягають на повторному прийнятті цього звернення.

Читати "Моя Київщина" у Telegram