#

Екс-голова Київської облради Старикова "розфарбувала" прокурора-фальсифікатора Сторожука (ФОТО, ВІДЕО)

04.06.2019 11:27
Екс-голова Київської облради Старикова "розфарбувала" прокурора-фальсифікатора Сторожука (ФОТО, ВІДЕО)
Ганна Старикова та Дмитро Сторожук

Ганна Старикова "подружилася" з Дмитром Сторожуком, який допомагав міжнародному шахраю Дмитру Малиновському інсценувати смерть

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Главком".

Екс-голова Київської облради Ганна Старикова та Дмитро Сторожук ділилися яскравим настроєм та разом святували початок літа.

Як відомо, підписи і накази двох заступників генпрокурора Дмитра Сторожука і Юрія Столярчука допомогли міжнародному шахраю Дмитру Малиновському, якого заарештували у 2018 у Франції з середньовічним замком і картинами Сальвадора Далі, декілька років вважатись мертвим. На момент інсценування смерті Дмитро Малиновський був основним підозрюваним у кількох кримінальних справах в Україні.
Дані про смерть Малиновського з фальшивого свідоцтва не були внесені до державного реєстру, тож дружина і мати просили суд визнати факт смерті. 12 травня 2015 року суд задовольнив позов, виходячи із наявності свідоцтва про смерть і факту, що родина здійснила поховання.
Зрештою, Генеральна прокуратура оскаржила факт смерті Дмитра Малиновського тільки у серпні 2017 року. Тобто, аж через півтора роки після того, як на обшуках прокурори в перших справах знайшли беззаперечні докази того, що Малиновський живий.

Нагадаємо, що процесуальне керівництво Вишгородського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомило жінці про підозру в заволодінні коштами шахрайським способом.

Читати "Моя Київщина" у Telegram