#

Ексдиректор аеропорту "Бориспіль" розповів про проблеми громадської думки жителів в Китаї

22.05.2024 12:37
Ексдиректор аеропорту "Бориспіль" розповів про проблеми громадської думки жителів в Китаї
Павло Рябікін

Посол України в Китаї, колишній директор аеропорту “Бориспіль” та ексголова Державної митної служби Павло Рябікін, розповів про справжнє ставлення китайців до війни в Україні 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "РБК-Україна".

За словами Рябікіна, значна частина жителів Китаю підтримує Москву. Проте дедалі більше китайців бажають Києву перемоги над ворогом.

Говорячи про настрої китайців і розуміння причин вторгнення Росії в Україну, я не стверджував би, що всі в Китаї вірять у "провокування" Росії нами чи НАТО. Все більше китайців роблять висновки самостійно і бажають перемоги над агресором

 - сказав він.

При цьому він визнав, що чимало і тих, хто "незважаючи на очевидні факти, підтримує Росію".

Варто зазначити, що за даними Індексу сприйняття демократії 2024 року, Китай знаходиться на другому місці серед країн світу з негативної оцінки допомоги США, ЄС та НАТО Україні. У Китаї 37% респондентів заявляють, що для допомоги було зроблено "надто багато".

У зв'язку з тим, що Пекін підтримує Москву, українці сприймають Китай як ворожу країну. За даними опитування Центру Разумкова, українці переважно негативно ставляться до шести країн світу. Найгірше українці ставляться до Росії (-93%) та її союзників - Білорусі (-80%), Ірану (-72) та Китаю (-54%).

Нагадаємо, що американський меценат Делл Лой Хансен відвідав містечко для переселенців під Києвом.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: