#

Фонд відновлення Ірпеня поділився досвідом на форумі "Відбудова в дії 2.0" (ФОТО)

15.02.2024 18:40
Фонд відновлення Ірпеня поділився досвідом на форумі "Відбудова в дії 2.0"  (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 14 лютого, у рамках міжнародної будівельної виставки KyivBuild Ukraine пройшов форум-практикум "Відбудова в дії 2.0" 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на ITV.

Фонд відновлення Ірпеня став партнером та організатором першої панелі "Державно-приватне партнерство як інструмент підвищення фінансової спроможності громад". 

Засновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк виступив модератором панельної дискусії.

У панельній дискусії форуму взяли участь заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КОВА Олег Стародубець, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Олександр Червак, голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, креативна директорка IRS Зоряна Тихончук, керівник управління житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради Сергій Канюра та в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Учасниками цьогорічного форуму, вже традиційно, слали провідні українські та міжнародні виробники, експерти в галузі будівництва, представники державної влади та міського самоуправління, національних та міжнародних неурядових програм і організацій — USAID, USAID\DOBRE, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, КБУ, IRS тощо.

Лідери громад, експерти та представники громадськості поділилися досвідом та успішно реалізованими кейсами державно-приватного партнерства та практичного досвіду реалізації державних програм задля прискорення відбудови зруйнованих об’єктів та будівництва нових, пов’язаних з післявоєнною перебудовою економіки.

Нагадаємо, що майже 30 млн благодійних коштів: "Фонд відновлення Ірпеня" прозвітував про результати роботи за рік.


Читати "Моя Київщина" у Telegram