#

Герою України, полковнику В’ячеславу Єрку, відкрили меморіальну дошку в Авіакосмічному ліцеї НАУ

08.12.2023 14:40
Герою України, полковнику В’ячеславу Єрку, відкрили меморіальну дошку в Авіакосмічному ліцеї НАУ
Фото з місця події

До Дня Збройних Сил України ліцеїсти та педагоги Авіакосмічного ліцею НАУ імені Ігоря Сікорського відкрили меморіальну дошку, присвячену Герою України, полковнику В’ячеславу Єрку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Хроніки Обухова.

Герой України, полковник В’ячеслав Єрко, командир ескадрильї, льотчик винищувальної авіації 1 класу, 24 лютого 2022 року першим піднявся в небо для оборони столиці та центральної України. Ціною власного життя виконав три успішних вильоти, зупинив ворога, відбив повітряний напад на Київ, але в четвертому бойовому рейді, після збиття двох гелікоптерів і одного штурмовика, загинув у нерівному бою.

Похований Герой 9 квітня 2022 року в м. Васильків на Обухівщині.

Вшанувати захисника прийшли його рідні, мати Олександра, бойові побратими, однокласники, шкільні вчителі, представники міської влади та повітряного командування "Центр".

Військові зазначили:

Тепер історія Героя буде закарбована у пам’ятному знаку на стіні відомого столичного ліцею. Вона надихатиме тутешніх учнів шанувати і захищати свою Батьківщину, цінувати і вивчати обрані аерокосмічні професії, любити небо і свободу.

Нагадаємо, що у Василькові триває будівництво житлового будинку по вул. Декабристів, 42, зруйнованого в результаті ракетного обстрілу росіянами у лютому минулого року.

Читати "Моя Київщина" у Telegram