#

Гирьовик із Кагарличчини став призером Кубка України

20.12.2022 11:30
Фото з місця подій

Житель села Сущани, що на Кагарличчині, Василь Трохименко став призером Кубка України з гирьового спорту

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Кагарлик City".

Зазначимо, що у Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту, присвячений Збройним Силам України. Загалом у Кубку взяли участь понад 110 учасників у складі 14 команд із 7 регіонів України. Це - представники Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Дніпровська областей.

У змаганнях взяла участь і команда "Олегів щит", у якій Василь Трохименко представляв Київщину. До команди входять Руслан Медведенко (лейтенант ЗСУ), Данило Скадін (ДСНС), Василь Трохименко (ТРО Сущани), Ярослав Савчук, Олександр Мусенко, Сергій Гуревський, Сергій Долина.

Василь Трохименко посів перше місце у віковій категорії ветерани, та виконав норматив кандидата в майстри спорту. У поштовху довгим циклом однієї гирі вагою 24 кілограми він зробив 121 підйом.

Нагадаємо, що представниця ірпінського клубу спортивного орієнтування "Kyiv region O-team" Світлана Кобець здобула перемогу на змаганнях "Зимна ліга 2022–2023", які відбулися у Львові.