#

Голова КОДА Терещук провів першу виїзну нараду

09.11.2018 12:12
Голова КОДА Терещук провів першу виїзну нараду
Олександр Терещук провів нараду в Яготині

Сьогодні, 9 листопада, в приміщенні Яготинської РДА відбулася зустріч голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука з громадським активом, депутатським корпусом, підприємцями, фермерами, медиками, вчителями, працівниками культури і соціальної сфери Яготинського та Згурівського районів

Про це повідомляє кореспондент інформаційного порталу "Моя Київщина".

У вступному слові Олександр Терещук зазначив, що наразі одним із основних завдань є допомога незахищеним верствам населення, і є чиновники, які повинні цим займатися. "Зокрема, одним з головних питань є допомога дітям-сиротам, оскільки за останній рік вони не отримали жодної квартири", - сказав він.

Терещук окремо торкнувся питання безпеки. "Наразі налагоджена співпраця та порозуміння з поліцією", - зазначив голова КОДА.

Сама розмова проходила у форматі "питання-відповідь". На нараді обговорюється багато питань місцевого характеру. Більшість питань, які підіймалися, стосувалися ситуації з незадовільним станом доріг, а також земельних питань.

Також підіймалися питання про накрутку лічильників відділеннями облгазу. Терещук пообіцяв розібратися в ситуації. "У мене є повне порозуміння з керівниками Київобленерго та Київоблгазу, проблемні питання будемо регулювати швидко", - сказав він.

"Наша розмова скликалася саме для того, щоб вирішити ці проблеми, і сьогодні складається протокол, а завтра я перевірю, як все це виконується", - пообіцяв голова Київської ОДА. Окрім того він повідомив про відкриття телефону довіри, куди зможе зателефонувати будь-який мешканець Київщини зі своїми проблемами. "Гаряча лінія працює з 9 ранку і до восьмої вечора. Її номер - 044 286 84 11", - повідомив він.

У заході також взяли участь заступники голови КОДА Алла Арешкович, Вячеслав Кучер, Дмитро Назаренко, а також керівники департаментів та управлінь. Вони фіксували усі проблемні звернення учасників зустрічі для подальшого їх вирішення.

Терещук розпорядився, щоб протокол наради протягом двох днів було опубліковано на сайті обладміністрації, а журналістів і громадськість попросив проконтролювати виконання завдань.

 

Читати "Моя Київщина" у Telegram