#

Голова Макарівської громади Токар має беззаперечну підтримку місцевих жителів

13.06.2024 18:41
Голова Макарівської громади Токар має беззаперечну підтримку місцевих жителів
Фото з Мережі "Інтернет"
Про це повідомляє "Моя Київщина" із покликанням на телеграм-канал Вадима Токаря.

 

У понеділок, 10 червня, голова Макарівської громади Вадим Токар ініціював у соцмережі опитування серед жителів щодо оцінки діяльності місцевої влади. Відповідь, що очільник громади має працювати до кінця каденції, дало 67% опитаних. Зауважимо, що загальна кількість учасників офіційного телеграм-каналу Вадима Токаря понад 13,5 тисяч. Із них участь в опитуванні (анонімному!) узяли участь 1820 осіб.


 

 

Довідково: Вадим Токар – один із наймедійніших очільників громад Бучанського району. Ще 2021 року в інтерв’ю “Моїй Київщині” він наголошував, що Макарівська громада інвестиційно приваблива. Із початку повномашстабного вторгнення громада неабияк постраждала від рук ворога. Утім, швидкі темпи розвитку та відбудови свідчать про якісну роботу команди місцевої влади.

 

Токар входить до рейтингу найвпливовіших людей Київщини 2023 року, зокрема відзначають такі досягнення керівництва Макарівщини: громада отримала рекордні 15,7 млн євро від Європейського Союзу. Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас зазначив, що це найбільша сума із загальних 100 млн євро, наданих містам України. Відбудована за рекордні строки медична амбулаторія в Макарові, старт повного відновлення п’яти значно пошкоджених багатоквартирних будинків, підписання угод із Європейським інвестиційним банком, Міністерством фінансів України і Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України про фінансування капітального ремонту трьох пошкоджених закладів освіти, будівництво нового ЦНАПу у форматі «Прозорий офіс», забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб (установлено понад 240 модульних будинків). До того ж варто відзначити тісну співпрацю голови з мільярдером із США Делл Лоєм Хенсеном. Американський благодійник повністю профінансував будівництво містечка для ВПО літнього віку в селі Колонщина.

 

Додамо, що очільнику Макарівської громади вручили нагрудний знак "За заслуги перед Київщиною".Підтримку діяльності голови Макарівської громади прокоментувала заступниця очільника Київської обласної ради Тетяна Семенова:

 

Насамперед, хочу звернути увагу, що нині чимало громад на Київщині залишилися без очільників. Одні з особистих причин склали повноваження, а інші захищають нашу державу від російського агресора. 
 
Така ситуація досить сильно впливає на життя цих громад. А особливо ганебно, коли на фоні війни, серед представників місцевої влади відбуваються політичні гойдалки. Через це блокується прийняття життєвоважливих рішень і відповідно наростає розчарування в людей у своїх обранцях та загалом у владі. Так не повинно бути. Адже в України один ворог – російська федерація, і щоб його перемогти не повинно бути ані політичних амбіцій, ані внутрішньої ворожнечі. Сили кожного українця, не залежно від професії чи посади, мають бути спрямовані на боротьбу з окупантами.
 
Проте, війна показала нам і інший бік – силу та потужність місцевого самоврядування й тих голів громад, які не вагаючись, організували місцевих жителів і разом зі зброєю в руках дали відсіч ворогу, які під обстрілами розвозили їжу людям, доставляли медикаменти, які у не людських умовах займалися евакуацією громадян з окупованих територій. Тоді, у 2022 році, Макарівщина увесь час хоробро тримала оборону, люди фактично голіруч йшли на танки й бойову техніку. І під час облоги, коли Макарову перекрили вихід до трас, і пізніше під час окупації, місцева влада на чолі з головою громади, мужньо виконували свої обов’язки.
 
Зауважу, що і сьогодні у Макарівській раді стабільно працює виконавчий комітет і виконавчий апарат, депутатський корпус. Громада поступово відбудовується. Зрозуміло, що не все вдається, але на це є об’єктивні причини. Враховуючи відсоток руйнувань у населених пунктах Макарівщини, я вважаю, що місцева влада для відновлення докладає максимум зусиль, при тих можливостях, що має. І як би не було складно, громада живе, а її влада функціонує.
Читати "Моя Київщина" у Facebook