#

Голова Переяслав-Хмельницької РДА провів робочу нараду

23.04.2019 10:32
Голова Переяслав-Хмельницької РДА провів робочу нараду
Робоча нарада голови Переяслав-Хмельницької РДА

Учора, 22 квітня,голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками  структурних підрозділів РДА

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Вісник Переяславщини".

Участь у нараді взяли голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, заступник голови райради Іван Бугаєнко, перший заступник голови  райдержадміністрації Андрій Коркач, заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Анна Скляренко та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук.

Юрій Клименко повідомив, що перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 30 червня. Також він зазначив, що на Переяславщині утворюються 2 громади: Ташанська та Циблівська ОТГ.

Директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Лариса Кузьменчук  поінформувала, що заклад працює у звичному режимі.

Начальник управління Держпродспоживслужби в Переяслав-Хмельницькому районі Олексій Роман повідомив, що працівниками служби проводиться перевірка та вакцинація ВРХ в приватному  секторі населених пунктів району, яка триватиме до середини травня.

В.о. начальника відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Катерина Тарасюк розповіла про хід весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району. Зокрема, наразі проводиться підживлення культур урожаю 2019 року та посів ранніх культур.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Сергій Тищенко доповів, що надзвичайних ситуацій в районі на минулому тижні не виникало. Також повідомив, що 25 квітня на Переяславщині відбудеться обласний захід до Дня Чорнобильської трагедії.

Нагадаємо, що голова КОДА Олександр Терещук провів виїзну нараду щодо перспектив соціально-економічного розвитку та вирішення проблемних питань мешканців Кагарлицького району.

Читати "Моя Київщина" у Telegram