Голова сільради на Київщині намагалася замести сліди розкрадання бюджету
Сьогодні, 23 серпня, у прокуратурі повідомили про скерування до суду обвинувального акту відносно голови сільради, яка за 50 тисяч гривень хабара намагалась "підкупити" депутата за припинення ініцювання останнім перевірок використання бюджетних коштів
Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури у Київській області.
За процесуального керівництва прокуратури Київської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно голови сільської ради, яка за 50 тисяч гривень хабара намагалась «домовитись» із депутатом, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.
Установлено, що між однією з сільських рад Бориспільського району та приватним підприємством укладено договір щодо ремонту покриття автостоянки. Втім, з’ясовано, що підприємство побудувало нову автостоянку без відповідних дозвільних документів.
З приводу незаконного будівництва автостоянки депутат цієї ж сільської ради неодноразово звертався із депутатськими зверненнями до відповідних контролюючих органів.
Після чого, до депутата неодноразово звертались директор будівельного підприємства та сільський голова з проханням відкликати його звернення.
Таким чином сільський голова намагалась підкупити депутата за припинення перевірок щодо незаконного використання бюджетних коштів під час будівництва.
Під час передачі неправомірної вигоди у сумі 50 тисяч гривень прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Київській області та слідчого управління ГУНП в Київській області голову сільської ради затримано «на гарячому».
Обвинуваченій загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
Голова сільради на Київщині намагалася замести сліди розкрадання бюджету за хабар в 50 тисяч гривень
Сьогодні, 23 серпня, у прокуратурі повідомили про скерування до суду обвинувального акту відносно голови сільради, яка за 50 тисяч гривень хабара намагалась "підкупити" депутата за припинення ініцювання останнім перевірок використання бюджетних коштів
Читати "Моя Київщина" у Telegram