#

Голова УГКЦ подарував Папі Римському фрагмент російської міни з храму на Ірпені (ФОТО)

08.11.2022 10:30
Голова УГКЦ подарував Папі Римському фрагмент російської міни з храму на Ірпені (ФОТО)
Фото з місця події

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав подарував Папі Римському Франциску фрагмент російської міни, яка у березні знищила фасад храму УГКЦ у місті Ірпінь

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу УГЦК.

Глава Української греко-католицької церкви зустрівся із Франциском в Апостольському палаці у Ватикані. Він розповів, що приїхав "передати біль та страждання українського народу". Святослав наголосив, що в російських пропозиціях миру наразі відсутня будь-яка предметність для діалогу.

Також голова УГКЦ розповів понтифіку про служіння в умовах війни, а також про побачене особисто під час візитів парафій на сході та півдні України. Із собою він привіз символічний подарунок — фрагмент російської міни, яка у березні знищила фасад храму УГКЦ у місті Ірпінь. Блаженніший Святослав пояснив:

Це символічний подарунок не лише тому, що це фрагмент російської міни, котра знищила наш храм у місті-мученику Ірпені, але також тому, що подібні фрагменти російських мін, бомб та ракет ми щоденно витягуємо з тіл військових, цивільних і навіть невинних дітей. Вони є видимими знаками тотального знищення та смерті, які росія несе на українську землю.

Папа Франциск у відповідь висловив свою близькість до "багатостраждального українського народу" та розповів про дипломатичні зусилля Святого Престолу для припинення російської агресії.

Нагадаємо, що 21 жовтня військовий капелан отець Микола передав від Української Православної Церкви в США автомобіль швидкої медичної допомоги прикордонникам Київщини.

Фрагмент російської міни, яка пошкодила храм УГКЦ в Ірпені — символічний подарунок Глави УГКЦ Святішому Отцеві Франциску

Читати "Моя Київщина" у Telegram