#

Головного інспектора Держпраці у Київській області затримали на хабарі

23.07.2018 07:14
Головного інспектора Держпраці у Київській області затримали на хабарі

Військова прокуратура Центрального регіону України затримала на неправомірній вигоді головного інспектора Держпраці в Київській області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

У п'ятницю, 20липня, військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Управління захисту економіки у Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області під час отримання хабара викрито головного державного інспектора відділу Головного управління Держпраці в Київській області.

Установлено, що вказана службова особа впродовж червня-липня 2018 року вимагала та отримала від директора одного з Товариств неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн за зменшення штрафних санкцій, накладених за виявлені порушення у роботі цього Товариства.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: