#

Громади Київщини підписали меморандум про співпрацю із фондом UNICEF

05.03.2024 19:38
Громади Київщини підписали меморандум про співпрацю із фондом UNICEF
Фото з місця події

Сьогодні, 5 березня, UNICEF та 9 громад Київської області підписали меморандум про співпрацю

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Меморандуми були підписані з Димерською, Ірпінською, Макарівською, Вишгородською, Бучанською, Іванківською, Гостомельською, Бородянською та Великодимерською громадами.

Підписання угод сприятиме наданню комплексних соціальних, медичних, освітніх послуг, послуг у сфері захисту дітей та основних послуг, включаючи водопостачання та санітарію, для постраждалих від російської збройної агресії дітей та сімей до 2026 року.

У заході взяли участь заступниця голови КОДА Леся Карнаух, представник ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, очільники територіальних громад Київщини.

Під час заходу також відбулася презентація "Плану дій ЮНІСЕФ для Київської області" та "Національного плану відновлення і планів відновлення громад у контексті децентралізації".

Програма відновлення, яку ЮНІСЕФ реалізує у партнерстві з майже 50 громадами по всій Україні за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, спрямована на побудову кращого майбутнього для мільйонів дітей в Україні, приділяючи особливу увагу найбільш вразливим їх категоріям.

Нагадаємо, що Київщина та Італія підписали Меморандум про співпрацю з соціально-гуманітарних питань.


Читати "Моя Київщина" у Telegram