#

Гучна ДТП з сестрою Ноздровської: апеляційний суд переніс засідання через зламаний ліфт

26.06.2019 09:23
Гучна ДТП з сестрою Ноздровської: апеляційний суд переніс засідання через зламаний ліфт
Фото з мережі Інтернет

У понеділок, 24 червня, Київський апеляційний суд переніс засідання у резонансній ДТП, в якій загинула сестра правозахисниці Ірини Ноздровської – Світлана Сапатинська через непрацюючий ліфт

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Обозреватель".

Батько загиблої Сергій Дуняк розповів, що на суді повинен був бути присутнім винуватець ДТП Дмитро Росошанський, але його не було.

"Злочинця привезли, але нібито ліфт не працював, тому його не змогли доставити на третій поверх. Суддя ухвалив рішення перенести засідання на 8 липня. Ми будемо з'ясовувати, чи дійсно підйомник зламався, чи причина в іншому. На мою думку, справу просто затягують", – зазначив він.

Мати загиблої Катерина Дуняк підтримує думку чоловіка: "Суди постійно переносять, напевно думають, що я або чоловік, дамо збій. Якщо це станеться, не буде кому домагатися справедливого покарання вбивці!" – розповіла вона.

 

Адвокат потерпілих Ганна Чернецька вважає, що неробочий ліфт абсолютно не є проблемою, аби доставити людину на судове засідання.

"У будівлі є окремі сходи і поліцейські просто могли заблокувати три поверхи, щоб ніхто не входив, і не заходив", – розповіла вона,  а також додала, що вперше стикається з подібною ситуацією.

ДТП, у якій загинула Світлана Сапатинська, трапилась у вересні 2015 року в с. Демидів Київської області. Тоді Дмитро Росошанський на Daewoo збив Світлану, коли вона йшла узбіччям. З 2016-го чоловік перебуває під вартою.

 

У суспільстві трагічна аварія набула широкого розголосу на початку 2018 року, коли була вбита сестра Світлани – Ірина Ноздровська. За словами родичів, Ірина не дала спустити справу загибелі своєї сестри на гальмах і домоглася, щоб у кінці грудня 2017-го суд залишив під вартою водія і відправив справу до суду першої інстанції.

Через це Ірину і вбили, впевнені її батьки. В подальшому було затримано батька Дмитра – Юрія Росошанського.

У жовтні 2018 року Обухівський районний суд визнав Росошанського-молодшого винним і засудив на сім років позбавлення волі. 24 червня Київський апеляційний суд повинен був вирішити подальше його перебування під вартою.

 

Читати "Моя Київщина" у Telegram