Ірпінь і Борна: нові можливості для дітей ветеранів та співпраці громад
Близько 30 дітей ветеранів та родин загиблих воїнів з Ірпеня цього літа вирушать на відпочинок до Німеччини в межах програми обміну з містом-побратимом Борна
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис в.о.міського голови Ірпеня Анжели Макеєвої.
До Ірпеня завітала делегація з німецького міста Борна, зокрема представник громадської організації «Активна Борна» Хольгер Людке. Міський голова зазначив, що співпраця між містами триває вже майже 50 років і продовжує розвиватися. У межах партнерства цього літа близько 30 дітей ветеранів та сімей загиблих захисників матимуть змогу відпочити в Німеччині. У міській раді наголошують, що така поїздка дасть дітям можливість повноцінно провести канікули та відновитися.
Крім того, передбачено професійний обмін: фахівці КП «Ірпіньводоканал» відвідають Борну, де ознайомляться з європейськими екотехнологіями та енергоефективними рішеннями у комунальній сфері.
В Ірпені подякували німецьким партнерам за багаторічну підтримку та допомогу громаді, а також підкреслили важливість подальшого розвитку міжнародної співпраці.
Читати "Моя Київщина" у Telegram