#

Ірпінська громада попрощається із полеглим воїном Миколою Ткачовим

03.05.2024 17:58
Ірпінська громада попрощається із полеглим воїном Миколою Ткачовим
Микола Ткачов

7 травня Ірпінська громада проведе в останню земну дорогу 25-річного Миколу Ткачова, який загинув у боях на Краматорському напрямку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської міськради. 

Микола народився та виріс в Ірпені. Здобув освіту автомеханіка. Працював у сфері прокату транспорту. Микола вів здоровий спосіб життя та мав чудове почуття гумору, був щирим та справедливим.

У січні 2024 року ухвалив рішення вступити до лав ЗСУ – підписав контракт з 3-ю окремою штурмовою бригадою. Село Терни, яке надзвичайними зусиллями вже багато тижнів утримують наші воїни, росіяни намагаються захопити, використовуючи буквально все – тактику "м’ясних штурмів", бронетехніку, артилерію, авіацію. Наші захисники на цьому напрямку тримають оборону кожного метра української землі. Серед них був й Микола. Але 16 квітня захисник загинув під час виконання бойового завдання.

Героя в Ірпені чекали мама та два брати. Миколу поховають на рідній землі у вівторок, 7 травня. О 10:45 Ірпінська громада проведе воїна в останню путь коридором по вулиці Університетській. Об 11:00 Героя поховають на Алеї пам'яті захисників України. Світла пам’ять та вічна слава Герою!

Нагадаємо, що 2 травня на площі Слави міста Тараща відбудеться відкриття другої частини Алеї Героїв.

Читати "Моя Київщина" у Telegram