#

Ірпінська громада виділила майже 23 млн грн на шкільне харчування

13.03.2026 10:44
Ірпінська громада виділила майже 23 млн грн на шкільне харчування
Ірпінь витратить 23 млн грн на шкільні обіди

На шкільне харчування в Ірпінській громаді цьогоріч передбачено майже 23 млн грн. Держава покриває 70% витрат на обіди для учнів 1–4 класів, решту забезпечує місцевий бюджет, окремо фінансується харчування пільгових категорій учнів старших класів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на інформаційне агентство ITV.

Про це повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Осінська у Всесвітній день шкільного харчування. Вона зазначила, що щодня отримує фотозвіти обідів зі всіх шкіл громади, щоб оперативно вирішувати питання із харчуванням.

У громаді також аналізують вподобання школярів. За попередніми спостереженнями, діти частіше обирають макарони, м’ясні страви, плов та овочеві салати, тоді як каші, рибні котлети чи омлети-запіканки користуються меншою популярністю.

Юлія Осінська закликає батьків залишати відгуки та побажання щодо шкільного харчування у коментарях, аби врахувати їх у межах норм.

Нагадаємо, що майже 160 тисяч учнів у школах Київської області отримують гаряче харчування.

Читати "Моя Київщина" у Telegram