#

Кіберполіція Києва запрошує молодь вступити до лав кіберармії (ФОТО)

04.01.2024 09:00
Кіберполіція Києва запрошує молодь вступити до лав кіберармії (ФОТО)
Фото з місця подій

Працівники управління протидії кіберзлочинам в місті Києві залучають молодь для боротьби з кіберзагрозами у межах проєкту "Мрія"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщиназ покликанням на пресслужбу Управління протидії кіберзлочинам в місті Києві.

Проєкт “Мрія”, створений Департаментом кіберполіції спільно з волонтерами, вийшов за межі звичайного фільтру інформаційного простору. Це масштабна ініціатива, спрямована на створення надійного щита від російської пропаганди та дезінформації.

З початку створення даного соціального проєкту, було проведено безліч заходів, спрямованих на популяризацію та обговорення участі небайдужих громадян, зокрема і зустрічі із здобувачами освіти в усіх навчальних закладах, що стали ефективним майданчиком для взаємодії, обміну ідеями та висвітлення основних аспектів проєкту.

Небайдужі студенти та школярі наразі плідно допомагають управлінню протидії кіберзлочинам в місті Києві у боротьбі із російськими фейками та пропагандою в інформаційному просторі.

Зважаючи, що у багатьох немає можливості приєднатись оффлайн, управління влаштовує віртуальні зустрічі через платформу Zoom, що дозволяє взяти участь у конференції будь-де, де є Інтернет.

Кіберполіція запрошує долучитися до проєкту "Мрія". Це найбільша інформаційна армія (понад 190 тисяч учасників) та найбільше заблокованих ресурсів (близько 30 тисяч). Це громадяни приватного та державного секторів, які працюють задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й в інформаційному просторі. Кожне слово наших ворогів може негативно вплинути на свідомість людей та хід війни в цілому, тому ми маємо бути завжди обачні та вміти себе захистити від поширення фейків.

Учасники проєкту будуть вчитися інформаційній- та кібергігієні, отримають сотні порад, що підвищать обізнаність у медіа-просторі, та зможуть самостійно виявляти джерела пропаганди й знищувати їх. 

Цілі проєкту:

  • знищення російських осередків в мережі;
  • зменшення рівня булінгу та цькування в Інтернеті;
  • навчання та тренінги з кібергігієни;
  • просвіта населення щодо інформаційної гігієни;
  • залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

Нагадаємо, що кіберполіція Києва опублікувала ТОП шахрайських схем.



Читати "Моя Київщина" у Telegram