#

Київщина передала партію дронів 72 бригаді Чорних Запорожців

23.05.2024 16:01
Київщина передала партію дронів 72 бригаді Чорних Запорожців
Фото з місця події

Київщина передала 210 дронів різних моделей та автівку для 72 окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис начальника Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.  

Зокрема, передали 30 MAVIC 3T, 30  MAVIC PRO, 150 FPV дронів, пульти керування до FPV дронів, відеоокуляри, додаткове обладнання для дронів. Вони закуплені коштом громад Бучанського району.   

Вдячний районам та громадам, благодійникам, які не припиняють допомагати військовим. Перемогу здобудемо лише разом! Найближчим часом Київська ОВА виділить субвенцію на придбання FPV дронів для 72 бригади, а також для закупівлі засобів РЕБ

— розповів Руслан Кравченко. 

Він підкреслив, що підтримка військових – пріоритет для кожної громади Київщини. Начальник КОВА нагадав, що ситуація на фронті залишається вкрай складною.  

Потреб у наших захисників чимало і наше завдання – максимально допомогти тим, хто виборює Перемогу України та береже спокій кожного з нас. Більше дронів – менше російських окупантів та ворожої техніки. У сучасній війні – це незамінний елемент, який підвищує ефективність операцій. Прицільне знищення ворога рятує життя нашим захисникам

– додав Руслан Кравченко. 

Завдяки благодійникам також передали військовим автомобіль Mitsubishi L200.

Нагадаємо, що Бучанська громада предала 156 бойових FPV-дронів для українських захисників.


Читати "Моя Київщина" у Telegram