#

Київська ОВА контролює будівництво фортифікаційних споруд

15.05.2024 09:22
Київська ОВА контролює будівництво фортифікаційних споруд
Фото з мережі Інтернет

Київська обласна військова адміністрація спільно з правоохоронними органами тримає на постійному контролі прозорість будівництва фортифікаційних споруд, а також ефективне використання коштів на ці цілі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Руслана Кравченка.

Голова КОВА запевнив, що будівництво кожної з військово-інженерних споруд та ліній невибухових загороджень здійснюється під безпосереднім керівництвом військового командування у тісній щоденній взаємодії, на визначених командуванням локаціях та рубежах оборони.

Це питання також постійно розглядається на засіданнях робочої групи "Прозорість та підзвітність" за участі правоохоронців та підрядників.

Використання державних коштів на будівництво споруд постійно перевіряють СБУ, ДБР та НАБУ. У межах перевірок Київська ОВА надає правоохоронцям усі необхідні документи та доступ до об'єктів будівництва. 

Крім цього, за ходом будівництва здійснюють технічний нагляд представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Вся проєктно-кошторисна документація пройшла перевірку в КНДІСЕ. По проєктно-кошторисній документації видані експертні звіти.

Акти виконаних робіт з будівництва фортифікаційних споруд будуть закриватися лише після проведення будівельно-технічної експертизи державними експертами КНДІСЕ.

Контроль за процесом продовжимо і надалі. Найближчим часом відбудеться ще одне засідання групи "Прозорість та підзвітність". Розглянемо всі проблемні питання. Будівництво фортифікацій – важливе безпекове питання, від якого залежать як життя військових, так і цивільних, 

– написав Руслан Кравченко.

Нагадаємо, що КОВА планує розірвати договір із недобросовісним підрядником, який відбудовує дитсадок "Каштан" у Бишеві на Фастівщині.

Читати "Моя Київщина" у Facebook