#

Команда Київщини здобула кілька медалей на Міжнародному турнірі з плавання у Польщі

20.10.2022 11:40

Минулого тижня у польському місці Вроцлав відбувся ХХХІІІ Міжнародний турнір з плавання  "Memorial Marka Petrusewicza", де успішно виступила команда з Київської області "Starko" (Бровари)

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Броварська міська рада" у Facebook.

Клуб "Starko" із Броварів (тренери ЗТУ Леонід Мангер та Олег Фомін), який представляв Київщину здобулв повний комплект медалей найвищого гатунку. Так, перше місце з рекордом змагань в комбінованій змішаній естафеті посіла команда у складі: Латишева Поліна, Лісовець Володимир, Ковальов Арсентій, Дивак Марія.

"Срібло" здобув Олександр Стрілецький у плаванні вільним стилем 400 м. Також бронзову медаль виборов Володимир Лісовець на дистанції 100 м брасом.

У повідомленні пишуть:

Вітаємо броварських плавців і їх наставників та бажаємо подальших перемог!

Нагадаємо, що броварчанка Катерина Титаренко стала другою у світовому заліку серед жінок на Чемпіонаті світу з "Комбат самозахист ІСО", що проходив з 14 до 16 жовтня в Угорщині.