#

Корейська делегація з візитом відвідала Київщину

27.02.2024 17:08
Корейська делегація з візитом відвідала Київщину
Фото з місця події

Представники неурядових організацій Південної Кореї, зокрема, організації Korea Overseas Infrastructure and Urban Development Corporation, перебувають із візитом у Київській області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Приймала дегегацію заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух, директорка департаменту економіки та представники департаменту містобудування та архітектури.

Мета візиту делегації – підготовка до реалізації проєкту "Комплексні плани просторового розвитку, відновлення та покращення транспортної інфраструктури Київської області".

Сторони обговорили можливості співробітництва та долучення корейських організацій до відбудови та розвитку пристоличного регіону.

У рамках візиту партнерів до Київської області планується проведення низки робочих зустрічей з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, південнокорейська делегація вже відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь. Гості побувають у Центрах надання адміністративних послуг та підприємствах області.

За результатами візиту передбачено проведення круглого столу за участю представників профільних структурних підрозділів КОВА, голів районних державних адміністрацій та очільників територіальних громад області.

Візит делегації відбувається в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва. РОМС – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади. 

Нагадаємо, що голова КОВА обговорив із послом Швеції співпрацю по відновленню регіону.


Читати "Моя Київщина" у Facebook