#

Куратор президентської партії на Київщині нардеп Мотовиловець підтримує московську церкву (ФОТО)

28.11.2023 16:40
Куратор президентської партії на Київщині нардеп Мотовиловець підтримує московську церкву (ФОТО)
Андрій Мотовиловець

Нардепи з колишньої "ОПЗЖ" та "Слуги народу" блокують закон про заборону МП

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Чесно".

Стало відомо, 44 депутатів блокують закон про заборону Московського патріархату.

Депутати вимагають у голови Верховної Ради Руслана Стефанчука звернутися до Венеціанської комісії щодо висновку про урядовий законопроєкт № 8371, який пропонує заборонити московську "церкву" в Україні.

Підписантами цього звернення є переважна більшість членів раніше забороненої проросійської фракції "ОПЗЖ". Майже половина підписантів — це нардепи "Слуги народу", по одному представнику "Батьківщини" та групи "За майбутнє", а також позафракційні депутати.

Зазначається, що підписантами звернення стала низка одіозних нардепів: Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Максим Бужанський, Артем Дмитрук, Євген Шевченко, Георгій Мазурашу, Павло Халімон та інші. Зауважимо, що більшість підписантів мають керівні посади як на рівні парламентських комітетів, так і на фракційному рівні.

Автором ініціативи є перший заступник голови фракції "Слуги народу" Андрій Мотовиловець, також підписи під зверненням поставили ще троє заступників голови фракції — Артем Культенко, Ольга Савченко та Максим Ткаченко. Крім того, голова податкового комітету Данило Гетманцев та Євгеній Брагар, який зараз виконує обов'язки голови комітету з питань свободи слова замість Нестора Шуфрича.

Нагадаємо, що УПЦ МП має звільнити приміщення Михайлівської церкви у Переяславі: рішення суду.


Читати "Моя Київщина" у Telegram