#

Лілія Маланчук із Київщини взяла срібло на Кубку світу з боротьби

16.12.2020 17:31
Фото з мережі Інтернет

Лілія Маланчук із Київщини завоювала срібну медаль на Кубку світу з боротьби у ваговій категорії до 50 кілограм

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Sportarena".

У сутичці за золото Маланчук програла росіянці Катерині Полещук з рахунком 0:10.

На шляху до фіналу українка перемогла Глорію Аску Вількапому з Перу (10:0) в чвертьфіналі і Лізу Ерзель з Німеччини (16:7) в півфіналі.

Раніше бронзові медалі Кубка світу завоювали двоє українських борців греко-римського стилю – Семен Новіков і Микола Кучмій.

Кубок світу з боротьби проходить в Белграді і завершиться 18 грудня.

Також нагадаємо, що з 10 по 11 грудня Хмельницький гостинно вітав учасників Всеукраїнських змагань «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2003 року народження та молодших.