#

Макарівська та Пірнівська громади зможуть якісно розробити стратегії розвитку

09.12.2020 12:20
Макарівська та Пірнівська громади зможуть якісно розробити стратегії розвитку
Фото з мережі Інтернет

Учора, 8 грудня, стало відомо, що Макарівська та Пірнівська громади були обрані програмою "U-LEAD з Європою"для надання підтримки у розробці стратегій розвитку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою".

Програма "U-LEAD з Європою" допомагатиме Макарівській та Пірнівській громадам Київщини розробити стратегії розвитку території. Зі 183 заявок обрали 48, по дві громади на область.

Стратегічне планування розвитку у громадах дозволить активізувати розвиток економіки та людського потенціалу. В перспективі саме наявність якісно розроблених стратегій дозволить громадам отримати найбільші дивіденди від впровадження децентралізації, - наголошує Олена Іванченко, керівниця Київського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою". 

Зазначається, що стратегія розвитку громади є важливою складовою загальнодержавної політики планування розвитку. Крім того, у цьому документі будутьвідображаються ключові пріоритети розвитку територій громади, регіону та держави, що своєю чергою сприяє залученню додаткових коштів та інвестицій.

Програма "U-LEAD з Європою" підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що у селі Юрів Макарівського району незабаром буде готовий міст через річку Здвиж.

Читати "Моя Київщина" у Facebook